Ana sayfa ÜrünlerOral Anabolik Steroidler

Dökme Çevrimi Dbol Steroid Tozu Oral Tablet Methandrostenolone Dianabol Methandienone

Sertifika
Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Geçen yıldan beri bu şirketle iş yapıyorum, ürünleri ile her zaman çok mutluyum. Teşekkürler agine

—— Robert Bizden

Paketimi aldım. Çok hızlı. İlk kez. Güçlük yok. Sabrınız için teşekkürler. Yakında biraz daha emir vereceğim

—— Avustralya'dan Luis

Parsel ve hediyem var. Yeni yıl hediyesi Sunny için eşim, karım çok hoşuna gitti. Yeni yılda daha fazla sipariş alacağım.

—— Ürdün ABD'den

Teşekkürler Sunny. Senin hgh ile daha iyi hissediyorum. 4 kg kaybettim ve her şey yolunda. :-) Bir sonraki sipariş için sizinle bağlantı kuracağım.

—— ABD'den Andrew

Jackson ile satın al ve en iyi kalitede ürünlerle iletişim kurması çok daha hızlı! % 100 memnuniyet

—— Brezilya çıkışlı Rafael

Nakliye şaşırtıcı, ürünler sadece 4 gün içinde geldi. Ve kalite gerçekten çok iyi. Müşterilerimizin geri bildirim formu olumludur. Teşekkürler

—— İngiltere'den Kayalık

Gizli paketten çok mutluyum ve bu sefer nakliye çok hızlıydı. Seninle tekrar çalışmayı dört gözle bekliyorum.

—— Fransa'dan Toufik

Sunny ile defalarca işbirliği yaptım. O her zaman çok naziksiniz. Ondan aldığım tüm ürünler iyi. O şimdi düzenli tedarikçimiz.

—— Kanada'dan Aaron

Adamlarınızla iş yaptığınız için çok mutluyum. Ben denedim :-) İyi sonuç. Umarım gelecekte daha fazla anlaşma yapabiliriz.

—— Rusya'dan Dasith

Örnek hediye için teşekkürler, gerçekten beğendim, bir sonraki sıraya ekleyebiliriz.

—— Bizden Ashley

Merhaba Sünni evet Parselden çok memnunum bana on bir büyüme hormonu (jintropin) kiti ve on şişe mavi üst melanotan için bir fiyat verebilir misiniz?

—— Chris

Sadece bir test yap, veereeerery niceeee! En iyi kalite

—— Brezilya'dan Luis

Ben sohbet şimdi

Dökme Çevrimi Dbol Steroid Tozu Oral Tablet Methandrostenolone Dianabol Methandienone

Dökme Çevrimi Dbol Steroid Tozu Oral Tablet Methandrostenolone Dianabol Methandienone
Dökme Çevrimi Dbol Steroid Tozu Oral Tablet Methandrostenolone Dianabol Methandienone Dökme Çevrimi Dbol Steroid Tozu Oral Tablet Methandrostenolone Dianabol Methandienone Dökme Çevrimi Dbol Steroid Tozu Oral Tablet Methandrostenolone Dianabol Methandienone

Büyük resim :  Dökme Çevrimi Dbol Steroid Tozu Oral Tablet Methandrostenolone Dianabol Methandienone

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Holybiological
Sertifika: SGS, ISO9001
Model numarası: CAS NO .: 72-63-9
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Özel ambalaj
Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T
Yetenek temini: 600kg / ay

Dökme Çevrimi Dbol Steroid Tozu Oral Tablet Methandrostenolone Dianabol Methandienone

Açıklama
Ürün adı: Dianabol Görünüm: beyaz veya beyaz kristal toz
Uzman Piyasaları: Küresel Saflık: % 99,7
Politika: Yeniden Nakliye Politikası Tedarik: Stock
SEVK İRSALİYESİ: Sağduyulu Takma ad: Metandienon
Vurgulamak:

cutting cycle steroids

,

anabolic steroids without side effects

Dökme Çevrimi Dbol Steroid Tozu Oral Tablet Methandrostenolone Dianabol Methandienone

Anahtar Kelimeler: Dianabol, Dianabol tozu, Methandrostenolone, Methandrostenolone, vücut geliştirme, steroid, anabolik steroid, steroid tozları

Hızlı Detay:

Dianabol
EINECS NO: 200-787-2
CAS: 72-63-9
Moleküler formül: C20H28O2
Moleküler ağırlık: 300.44
Tanım: Beyaz veya Neredeyse Beyaz Kristal Toz
Tanımlama: UV, IR
Çözünürlük: Suda pratik olarak çözünmez,% 96 etanolde çözünür, kloroform ve buzlu asetik asit içinde, eterde az çözünür
Tahlil (kuru olarak):% 97.0 ~% 103.0
Kurutma Kaybı:% 0.5 max
Erime Noktası: 163 ° C ~ 167 ° C
İlgili maddeler: maksimum% 0.5; Belirtilmemiş diğer
Ateşleme Kalıntısı:% 0.2
Spesifik Rotasyon: + 7 ° ~ + 11 ° (% 96 etanol çözeltisinde% 1 w / V çözeltisi)

Giriş:

Dianabol, yalnızca performans geliştirme amacıyla geliştirilen tek anabolik steroidlerden birini temsil ediyor. Bileşik bir defada listelenen terapötik kullanımları taşıyordu, ancak performans bu steroidin yaşam vermesinin asıl nedeni idi. 1940'lı ve 50'li yıllarda Sovyetler Birliği Olimpiyat oyunlarına egemen olmaya başladı ve birçok sporcunun testosteron kullanması dünyanın geri kalanını geride bıraktı. Bu süre zarfında, ABD Olimpiyat takımı Dr. John Ziegler, SSCB'nin steroid kullanımını öğrenecek ve sporcularının eşleşmesini sağlamak için hızlı bir şekilde yardımcı olacaktır. 1958'de, Dr. Ziegler'in yardımıyla, Ciba Pharmaceuticals, Methandrostenolon'un ilk partilerini Dianabol markası altında piyasaya sürecektir. Bileşik, testosteronun anabolik özelliklerini daha az androjeniklikle hızlı etkili, güçlü bir yöntemle muhafaza etmek üzere tasarlanmıştır. Görünüşe göre bir gecede steroid, birçok ABD sporcuya Sovyet rakiplerine göre belirgin bir avantaj sağlayan büyük bir başarıydı.

Kuruluşundan sonra, Dianabol hızlı bir şekilde akla gelebilecek her rekabete girebilecek sporu bulmaya başladı. Dışsal testosteron ile birlikte, bu, dünyanın gördüğü aksine bir performans çağı doğurur. Steroid aynı zamanda hızlı bir şekilde rekabetçi vücut geliştirmede önemli bir yer haline geldi ve bu günlerde favori olmaya devam etti. Bununla birlikte, piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra ABD FDA, şirketi steroidin gerçek tıbbi faydalarını listelemeye zorlamak için Ciba'ya çok fazla baskı yapmaya başlayacaktır. FDA menopoz sonrası kadınlarda ve ayrıca hipofiz eksikliği olan cücelikte tedavi osteoporozunda kullanılmasını onaylayacaktır, ancak ikincisi 1980'lerin başlarında çekilmiştir. Yine FDA daha fazla bilgi için Ciba'ya baskı yapacaktı, ancak 1983'te montaj basıncı altında Ciba Dianabol tırnağını durduracaktı. Birkaç yıl sonra, FDA tüm Methandrostenolone markalarını raftan çekerdi. O zamandan beri Dianabol, Amerika Birleşik Devletleri'nde yasal olarak üretilmemiştir, ancak yine de tüm dünyada ağır şekilde üretilmektedir.

Kullanımı:

Dianabol steroid güçlü bir anabolik ve androjenik etkiye sahiptir, bu kuvvet ve kaslarda hatırı sayılır bir artış sağlar. Dianabol hızlı ve belirli bir etkiye sahip: ilk 6 hafta boyunca haftada 1-2 kg ile kilo artışı, normal olması gerekiyordu.
Dianabol steroid dozu, özellikle kursiyerler, halterciler ve powerlifterler için çeşitlilik gösterir; dozlar günde 2 ila 10 hap arasında veya daha da fazla salınır. Vücut geliştirmeci üzerinde gerçek bir pozitif etkiye sahip olan günlük doz 15-40 mg arasında değişmektedir.
Dozaj her zaman stajyerin bireysel özelliği ile yapılır. Yeni başlayanlar günde 15-20 mg'dan fazla kullanmayacaktır, çünkü bu doz 8-10 hafta sonra bile iyi sonuçlar elde etmek için yeterlidir. Steroid etkisi 8 hafta sonra azalırsa ve sporcu tedaviye devam etmek isterse, steroid dozunu arttırması gerekmez. Ek bir enjekte edilebilir steroid kullanmak daha iyidir.
Testosteron kullanımı yeni başlayanlar için önerilmez. Sporcular günde 20-30 mg Dianabol'ü haftada 200-400 mg Deca-Durabolin ile ilişkilendirirlerse iyi sonuçlar alırlar. Öncelikle kuvvet artışını isteyenler, daha sonra gelişmiş bir kas sistemi geliştirirken, Dianabol steroidini Oxandrolon steroidle veya oral Winstrol steroidle birleştirebilirler. 100 kg'dan daha ağır olanların günde maksimum 40 mg doz alması gerekir.
Yarışma antrenmanlarında, Dianabol tavsiye edilmez, çünkü birçok durumda önemli bir su birikimine neden olur. Bu sorunu yaşamayanlar ve Nolvadex ve Proviron ile konuşanlar, yağ giderme dönemlerinde Parabolan steroid, Winstrol Depo, Oxandrolon vb. İle birlikte kullanılan Dianabol yağlarını kullanabilirler. iyi sonuçlar. Bekaret veya ek androjen akışı gibi yan etkilere duyarlı olmayan kadınlar, 4-6 hafta boyunca günde 2-4 pastil kullanır.


Kandaki aktif kimyasal madde konsantrasyonunu elde etmek için haftada en az iki kez Dianabol steroid kullanılması önerilir, çünkü Dianabol etkisi 3-5 saat sürer. Bilimsel araştırmalar, Dianabol eyleminin antrenman günleri boyunca süresinin dinlenme günlerinden daha az olduğunu ve bu nedenle en iyi çözümün günde 3 defa kullanılacağını göstermiştir. Dianabol dil altında kullanılacaktır çünkü 17-alfa pozisyonunda bir metil radikaline sahiptir; Bu şekilde karaciğer bozuklukları riski azaltılacaktır.
Analiz sonuçlarına göre, Dianabol kullanımını durdurduktan sonraki 3. günden itibaren, kandaki aktif kimyasal maddesi (metandrostenolon) varlığı negatiftir. Bu, hap etkisinin tüketildiği anlamına gelir. Yarışmalara katılan ve uyuşturucu kullanıp kullanmadığını görmek için test edilen sporcu bundan sadece idrar testi negatif olursa emin olacaktır, çünkü metandrostenolonun idrarla ortadan kaldırılması daha fazla zaman alır.


Kandaki aktif kimyasal maddenin maksimum konsantrasyonu, kullanıldıktan 1-3 saat sonra ortaya çıkar. Erkekler için orta testosteron miktarı sadece 10 mg'lık basit bir doz kullanıldıktan sonra beş kat artar. Dianabol steroidinin her sporcu üzerindeki önemli etkisi, kortizon endojen üretiminin% 50-70'indeki azalma; Bu nedenle proteinlerin kas hücrelerinde parçalanması azalır.


Terapötik tedavi planlarında, özellikle TRT'de, standart erkek Testosteron Enanthate dozları, haftada 100-200 mg aralığında olacaktır. Toplam doz haftada bir kez veya haftada iki kez 50-100mg gibi iki küçük enjeksiyonla, yani her Pazartesi ve Perşembe verilebilir. Ancak, hala hormonun yarı ömrünü temel alarak her iki haftada bir toplam dozu enjekte etmesi için hastayı reçete edecek bazı doktorlar var, ancak bunun son derece verimsiz olduğu kanıtlandı. Söz konusu Testosteron Enanthate dozlarından bağımsız olarak, seviyeler enjeksiyondan 48 saat sonra zirveye ulaşacak ve daha sonra yedi gün işaretiyle taban çizgisine geri dönecek veya yakın olacaktır. Bir enjeksiyon sadece iki haftada bir yapılırsa, birey seviyelerinde büyük bir roller coaster efekti yaşar. Bazı durumlarda, TRT için Testosteron Enanthate dozları 100-200mg aralığının dışında olabilir. Daha yüksek dozlar kullanılır, ancak nadirdir. Düşük dozlar daha yaygın olarak ortaya çıkabilir, ancak haftada 100-200 mg, hala en yaygın aralıktır.

Dianabol Etkileri:


Dianabol'un etkileri hızlı etkili ve dramatik olarak özetlenebilir. Aslında, bireyin Dianabol kullanımının yalnızca birkaç haftasında 20 kilo kütle kazanması mümkün. Toplam dozaj, toplam kalori tüketiminde olduğu gibi bir rol oynayacaktır, ancak 20 lb'lik bir kazanç çok gerçekçidir. Bu, Dianabol’u sezon dışı bir şişirme steroidine dönüştürür ve bu en yaygın kullanım amacı olacaktır. Bu kullanım aşamasında, birey de gücünün önemli ölçüde artmasını beklemelidir. Dbol aslında piyasadaki en güçlü güç veren steroidlerden biridir ve kitle ile birlikte bu sonucu hızla üretebilir.

Dianabol'un etkileri birçok sporcu tarafından da büyük beğeni topluyor; ancak, bir zamanlar atletik gelişim çevrelerinde olduğu kadar yaygın değildir. Kütledeki muhtemel hızlı artışlar nedeniyle, birçok atlet Anavar veya Winstrol gibi steroidleri tercih edecektir, ancak bu genellikle kullanım amacına bağlıdır. Daha fazla güç ve hıza dönüştürebilen dayanıklılıktaki hızlı ve belirgin artışlar nedeniyle, bu sağlam bir atletik güçlendirici olabilir. Birey ayrıca gelişmiş bir iyileşme ve dayanıklılık düzeyi de yaşamalıdır. Kilo alımı söz konusu olduğunda, bunun büyük ölçüde toplam kalorik alımının etrafında döneceğini hatırlamak önemlidir. Steroid muazzam miktarda kütle teşvik edebilse de, vücuda bu sonuca ulaşmak için yeterli kaloriyi beslemek zorundasınız. Buna diğer seçeneklerden ötürü en iyi atletik güçlendirici steroid demeyiz, ancak güç tek gerçek endişe ise iyi bir seçenek olabilir.

O zaman kesim döngüsünden ayrıldık ve Dianabol'u bu tür planlarda çok sık bulamayacaksınız. Bazı rekabetçi vücut geliştiriciler dolgunluğu korumak için onu erken bir kesim aşamasında kullanırlar ve yağsız doku koruması sağlarlar; Ancak, daha iyi seçenekler var. Kesme döngüsü kullanımıyla ilgili bir sorun, bu steroidin sağlayabildiği su tutma seviyesi olabilir; bu, kesim yaparken normalde en son istediğiniz şeydir. Bu tür bir tutma kontrol edilebilir ve bu steroidin gücünü koruma kabiliyeti takdir edilebilir, ancak daha iyi seçenekler vardır.

Bizim avantajlarımız:


Profesyonel Üretici: Hubei Holy Biological Co, Ltd steroid hormon tozları, steroid, peptidler, ilaç hammaddeleri ve ara ürün konusunda uzmanlaşmış okunaklı ve profesyonel bir ilaç üreticisidir. Şirketimiz Ar-Ge, üretim, işletme ve pazarlamayı organik bir bütün halinde birleştirmektedir. Tüm ürünler GMP koşullarında, az yer altı laboratuarlarından veya karaborsalardan değil, Standart Çalışma Prosedürüne (SOP) göre üretilmektedir, bu nedenle kalite garanti edilmektedir. 9 yıldan fazla bir süredir ihracat ve ithalat yetkisine sahibiz ve ihracat tecrübemiz var.
Minimum Sipariş: 10-100 gram. Her bir tozun minimum ambalajı 10g veya 100g'dır, ancak bazı pahalı tozlar birkaç gramda alınabilir.
Profesyonel teslimat: kurye (ems, DHL, FedEx, ups, TNT) tercih edilir, toplu sipariş müzakere edilebilir.5-7 iş günü zamanında teslimat. İzleme No. mevcuttur, ihtiyacınız olduğunda teslimatın geçerliliğini kontrol etmek için müşterilerimizin en son takibini sağlayabiliriz.
Dikkatlice Paketleme: Güvenli ve profesyonel gizli paket garanti edilebilir.
Bol Stokta: Tozların çoğu stokta bulunmaktadır. Ayda 1000 kilogramın üzerinde steroid tozu ihraç ediyoruz.
Yüksek Teslimat Hızı: Mal paketleme, hiçbir hormon bilgisi içermeyecek ve Çin'in farklı bölgelerinden gönderilebilir. Şu anda, ABD ve Avrupa’ya gönderdiğimiz mal gümrükleme oranı% 99’dur, Kanada, oldukça yüksek toka yakınlık oranına sahip Brezilya’da olduğu gibi, gümrükten geçmek için yeni bir yolumuz var. Ayrıca bazı alanlara tamamen yeniden politika gönderdik.

Ürün listesi:


Sıcak satış
Oxandrolone (Anavar)
Oxymetholone (Anadrol)
Stanozolol (Winstrol)
Dianabol (methandrostenolone)
Testosteron Test Tabanı (Ester yok)
Test Enanthate
Propiyonat Testi
Fenilpropiyonat Testi
İzokaproat Testi
Cypionate Test Et
Test Sustanon 250
Undecanoate Test Et
17-metil-
17α-metil-1-Testosteron
Oral turinabol
Turinabol
Mesterolone
floksimesteron
Stanolon (DHT)
nandrolone Nandrolone Decanoate (DECA)
Nandrolone Fenipropiyonat
Nandrolone undekanoat
Nandrolone cypiontate
boldenone Boldenone baz
Boldenone Undecylenate (Equipoise)
Boldnone cypiontate
trenbolone Trenbolone tabanı
Trenbolone asetat (Finaplix)
Trenbolone enantatı (Parabolan)
Trenbolone sikloheksilmetilkarbonat
Metiltrienolon (Metribolone)
Drostanolone Drostanolone Propionate (Masteron p)
Drostanolone Enanthate (Masteron)
Süperdrol Tozu (metil-drostanolon) Metaksteron
Methenolone Metenolon Enanthate Metenolon Asetat
Diğerleri Tibolon
Mibolerone
Methylstenbolone
Dehydronandrolon
Dehidroepiandrosteron (DHEA)
7-Keto-DHEA
triamsinolon
Finasterid
Cytomel, T3
L-Tiroksin, T4
Anti-Östrojen Tamoksifen Sitrat (Nolvadex)
Klomifen sitrat (Clomid)
Eksemestan (Aromasin)
Anastrozol (Arimidex)
Letrazole (Femara / Formestane)
Seks Geliştirme Cialis (Tadalafil)
Viagra (Sildenafil)
Vardenafil (Levitra)
Asetildenafil (Hongdenafil)
Yohimbin Hcl
dapoksetin
Ağrı kesici benzokain
Procaini
phenacetin
lidokain
tetracaine
HGH Hygetropin Kigtropin Jintropin Riptrppin Getropin HCG HGH eposu

İletişim bilgileri
Hubei Holy Biological Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jackson

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)