Ana sayfa Ürünlertestosteron anabolik steroidler

Anti-Östrojen 50-41-9 Kas Büyümesi İçin Testosteron Steroid Hormon Klonu

Sertifika
Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Geçen yıldan beri bu şirketle iş yapıyorum, ürünleri ile her zaman çok mutluyum. Teşekkürler agine

—— Robert Bizden

Paketimi aldım. Çok hızlı. İlk kez. Güçlük yok. Sabrınız için teşekkürler. Yakında biraz daha emir vereceğim

—— Avustralya'dan Luis

Parsel ve hediyem var. Yeni yıl hediyesi Sunny için eşim, karım çok hoşuna gitti. Yeni yılda daha fazla sipariş alacağım.

—— Ürdün ABD'den

Teşekkürler Sunny. Senin hgh ile daha iyi hissediyorum. 4 kg kaybettim ve her şey yolunda. :-) Bir sonraki sipariş için sizinle bağlantı kuracağım.

—— ABD'den Andrew

Jackson ile satın al ve en iyi kalitede ürünlerle iletişim kurması çok daha hızlı! % 100 memnuniyet

—— Brezilya çıkışlı Rafael

Nakliye şaşırtıcı, ürünler sadece 4 gün içinde geldi. Ve kalite gerçekten çok iyi. Müşterilerimizin geri bildirim formu olumludur. Teşekkürler

—— İngiltere'den Kayalık

Gizli paketten çok mutluyum ve bu sefer nakliye çok hızlıydı. Seninle tekrar çalışmayı dört gözle bekliyorum.

—— Fransa'dan Toufik

Sunny ile defalarca işbirliği yaptım. O her zaman çok naziksiniz. Ondan aldığım tüm ürünler iyi. O şimdi düzenli tedarikçimiz.

—— Kanada'dan Aaron

Adamlarınızla iş yaptığınız için çok mutluyum. Ben denedim :-) İyi sonuç. Umarım gelecekte daha fazla anlaşma yapabiliriz.

—— Rusya'dan Dasith

Örnek hediye için teşekkürler, gerçekten beğendim, bir sonraki sıraya ekleyebiliriz.

—— Bizden Ashley

Merhaba Sünni evet Parselden çok memnunum bana on bir büyüme hormonu (jintropin) kiti ve on şişe mavi üst melanotan için bir fiyat verebilir misiniz?

—— Chris

Sadece bir test yap, veereeerery niceeee! En iyi kalite

—— Brezilya'dan Luis

Ben sohbet şimdi

Anti-Östrojen 50-41-9 Kas Büyümesi İçin Testosteron Steroid Hormon Klonu

Anti-Östrojen 50-41-9 Kas Büyümesi İçin Testosteron Steroid Hormon Klonu
Anti-Östrojen 50-41-9 Kas Büyümesi İçin Testosteron Steroid Hormon Klonu Anti-Östrojen 50-41-9 Kas Büyümesi İçin Testosteron Steroid Hormon Klonu

Büyük resim :  Anti-Östrojen 50-41-9 Kas Büyümesi İçin Testosteron Steroid Hormon Klonu

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Holybiological
Sertifika: SGS, ISO9001
Model numarası: CAS NO: 50-41-9
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Özel ambalaj
Teslim süresi: 5 gün içinde
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T
Yetenek temini: 600kg / ay

Anti-Östrojen 50-41-9 Kas Büyümesi İçin Testosteron Steroid Hormon Klonu

Açıklama
Ürün adı: Clomid Görünüm: Beyaz toz
Uzman Piyasaları: Küresel Saflık: % 99
Politika: Yeniden Nakliye Politikası Tedarik: Stock
SEVK İRSALİYESİ: FedeEx, EMS, HKEMS, TNT, DHL, UPS Standart: USP
Vurgulamak:

testosterone powder source

,

testosterone anabolic steroids

Anti-Östrojen 50-41-9 Kas Büyümesi İçin Testosteron Steroid Hormonu Clomid

Açıklama:


Clomid, anabolik steroid çevrimlerinden sonra testosteron üretiminin daha iyi geri kazanılması için kullanılan iki ana SERM'den (seçici östrojen reseptör modülatörleri) biridir.

Clomid, Nolvadex'in yaptığı gibi, reseptörleri aktive etmeden hücrelerin östrojen reseptörlerinin bağlanma yerlerini işgal ederek çalışır. Bu, östradiolün bu reseptörleri ne ölçüde aktifleştirebileceğini azaltır. Hipotalamus durumunda, bu östrojen seviyelerinin düşük olduğu sonucuna varılan hipotalamusa yol açar. Eğer androjen seviyeleri yükselmezse, aslında bir anabolik steroid döngüsünden sonra olmaması gerektiği gibi, hipotalamus daha sonra LHRH üretmek için uyarılır. Bu, LH'yi arttırmak ve doğal testosteron üretimini yeniden başlatmak için hareket edecektir.

İşlev:


Clomid ayrıca terapötik olarak kullanılabilecek güçlü anti-östrojen özellikleri de taşır, ancak anti-östrojen özellikleri en yaygın olarak anabolik steroid kullanımı ile ilişkilidir. Testosteron ve birçok testosteron türevi steroidler, testosteronun aromataz enzimi ile etkileşimi yoluyla östrojene dönüşme kabiliyetine sahiptir. Östrojen seviyeleri yükseldikçe, bu jinekomasti ve aşırı su tutma neden olabilir. Ağır su tutma aynı zamanda yüksek tansiyonu da artırabilir. Anabolik steroid kullanımı sırasında Clomid ile desteklenerek, SERM östrojen reseptörlerine bağlanır ve böylece östrojen hormonunun bağlanmasını önler. Bu, jinekomasti ile mücadelede çok faydalı olabilir, çünkü Clomid reseptöre bağlandığında östrojenin meme dokusunu uyarmasını önler. Su tutma üzerinde de olumlu bir etkisi olabilir, ancak serum östrojen seviyelerini aktif olarak azaltmayacağı için bazen yeterli olmaz.

Clomid ayrıca, anabolik steroid kullanımı sonrası anabolik steroid kullanıcısı için faydalı olan işlevsel özelliklere sahiptir. Özellikle, Döngü Terapisi (PCT) 'den bahsediyoruz. Erkeklerde, Clomid ayrıca daha fazla LH ve FSH salgılaması için hipofizin uyarılması yeteneğine sahiptir ve bu da daha fazla doğal testosteron üretimini teşvik edecektir. Bu, anabolik steroid kullanıcısı döngüsünden sonra oldukça faydalıdır çünkü doğal testosteron seviyeleri, anabolik steroid kullanımının neden olduğu baskılama nedeniyle çok düşük olacaktır.

Dozaj:


Doğurganlık yardımı amacıyla, Clomid dozları normalde günde 50 mg olacaktır. Süreç çok basittir; Adet döngüsüne beş gün, her gün beş gün boyunca günde bir kez 50mg günlük doz uygulanır. Bu, gebe kalmamaya neden olmazsa, doz bazen günde 100 mg'a çıkarılır. Bu döngü, kadının adet döngüsü boyunca gebe olana kadar 5-6 kez tekrarlanacaktır. Gebe kalma, 5-6 tedavi döngüsünden sonra gerçekleşmezse, alternatif tedavilerin incelenmesi gerekecektir.

Clomid'in Yan Etkileri:


Clomid, piyasadaki en iyi tolere edilmiş SERM¡¯'ler ve anti-östrojenlerden biridir ve bu hem erkekler hem de kadınlar için geçerlidir. Çok yüksek bir tolerans eşiği taşır, ancak Clomid'in yan etkileri vardır ve mümkündür. Ancak, ¡° mümkün ¡, anahtar kelime ve çok önemli bir kelimedir. Anabolik steroidler, anabolik steroid kullanıcıları tarafından kullanılan steroidal olmayan maddelerin yanı sıra tartışıldığı zaman, birçoğunun, yan etkilerinin ima edilmekten zevk aldığı görülmektedir. Durum bu değil; Aslında, çoğu Clomid yan etkisini ücretsiz kullanabilmelidir.


Clomid'in olası yan etkileri söz konusu olduğunda, çoğu kişinin oldukça nadir olduğunu göreceğiz. SERM'i doğurganlık yardımı olarak kullanan bazı kadınlar yumurtalıkta genişleme yaşadılar, ancak yine de bu çok nadir. Clomid kullanımının diğer olası yan etkileri şunlardır:
Baş ağrısı
Mide bulantısı
Sıcak Flaşlar
Rahim Kanaması (çok nadir)
Meme rahatsızlığı


Clomid'in yan etkileri, olası görme bozukluklarını içerdiği için de iyi bir şekilde not edilmiştir. Veriler, Clomid kullananların yaklaşık% 1,5'inin normalde bulanık veya puslu görme şeklinde bir tür görsel rahatsızlık yaşayabileceğini göstermektedir. Bu meydana gelirse, kullanım durdurulmalı ve alternatif ilaçlar incelenmelidir. Çoğu durumda, kullanım durduktan sonra görme kısa sürede normale döner. Bununla birlikte, kesilmeden sonra iyileşmeyen yıllar süren görsel rahatsızlıkların yaşandığı birkaç vaka bildirilmiştir. Normalde, bu gibi durumlar uzun vadeli ve aşırı yüksek doz kullanımına bağlanmıştır. Yine, görme bozuklukları olursa, derhal kullanmayı bırakın ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için başka bir SERM seçin.


Clomid'in yan etkileri hakkında son bir notta, bazılarında sivilce olabilir. SERM PCT programının bir parçası olarak kullanıldığında, bu en yaygın görünmektedir. Bu durumda, soruna neden olan aslında SERM değil, şu anda üretilmekte olan yüksek doğal testosteron akışını etkilemektedir. Birçoğunun bir sorunu olmamalıdır, ancak zaten sivilceye karşı genetik olarak hassas olanlar sırtlarında, omuzlarında veya göğsünde birkaç sivilce görünmesini sağlayabilir.

Bizim avantajlarımız:

 

1. Biz Çin'den ham steroid tozları profesyonel bir üreticiyiz. Şirketimiz bu alanda uzun yıllardır uzmanlaşmıştır ve tüm müşterilerimize büyük ün kazandı.


2. ürünlerimiz ABD, Brezilya, Kanada, Almanya, İngiltere, İspanya, Fransa, Norveç, Romanya, İtalya, Avustralya ve diğer birçok bölgelere ihraç ettik. Tüm müşterilerimizle uzun vadeli işbirliği ilişkileri kurarız.


3. Ödeme alındıktan sonra 24 saat içinde sevk edilebilir.


4. Yüksek kalite, en iyi fiyat, birinci sınıf hizmet, yüksek başarılı teslimat oranı.

Bizim sıcak ürünler:

Testosteron Enanthate

CAS: 315-37-7

Testosteron Propiyonat

CAS: 57-85-2

Testosteron Sustanon 250

Testosteron Cypionate

CAS: 58-20-8

Trenbolone Asetat

CAS: 10161-34-9

Trenbolone Enanthate

CAS: 10161-33-8

Drostanolone Propionat (Masteron)

CAS: 521-12-0

Drostanolone Enanthate

CAS: 472-61-145

Boldenone Undecylenate (Equipoise)

CAS: 13103-34-9

Nandrolone Decanoate

CAS: 360-70-3

Nandrolone Fenilpropiyonat

CAS: 62-90-8

Anavar

CAS: 53-39-4

Dianabol (metandienone)

CAS: 72-63-9

Winstrol

CAS: 10418-03-8

Anadrol

CAS: 434-07-1

Metenolon Enanthate (Primobolan)

CAS: 303-42-4

Metenolon Asetat

CAS: 434-05-9

Turinabol

CAS: 855-19-6

Testosteron Fenilpropiyonat

CAS: 1255-49-8

Methyltrenbolone

CAS: 965-93-5

Trenbolone Sikloheksilmetil Karbonat

CAS: 23454-33-3

İletişim bilgileri
Hubei Holy Biological Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jackson

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)