Ana sayfa ÜrünlerBüyüme hormonu Peptides

Saf Büyüme Hormonu Petides Tozu Cilt Bronzlaştırıcı / Melanotan II / Mt2 / Melanotan 2 MT-2 10mg / flakon

Sertifika
Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Geçen yıldan beri bu şirketle iş yapıyorum, ürünleri ile her zaman çok mutluyum. Teşekkürler agine

—— Robert Bizden

Paketimi aldım. Çok hızlı. İlk kez. Güçlük yok. Sabrınız için teşekkürler. Yakında biraz daha emir vereceğim

—— Avustralya'dan Luis

Parsel ve hediyem var. Yeni yıl hediyesi Sunny için eşim, karım çok hoşuna gitti. Yeni yılda daha fazla sipariş alacağım.

—— Ürdün ABD'den

Teşekkürler Sunny. Senin hgh ile daha iyi hissediyorum. 4 kg kaybettim ve her şey yolunda. :-) Bir sonraki sipariş için sizinle bağlantı kuracağım.

—— ABD'den Andrew

Jackson ile satın al ve en iyi kalitede ürünlerle iletişim kurması çok daha hızlı! % 100 memnuniyet

—— Brezilya çıkışlı Rafael

Nakliye şaşırtıcı, ürünler sadece 4 gün içinde geldi. Ve kalite gerçekten çok iyi. Müşterilerimizin geri bildirim formu olumludur. Teşekkürler

—— İngiltere'den Kayalık

Gizli paketten çok mutluyum ve bu sefer nakliye çok hızlıydı. Seninle tekrar çalışmayı dört gözle bekliyorum.

—— Fransa'dan Toufik

Sunny ile defalarca işbirliği yaptım. O her zaman çok naziksiniz. Ondan aldığım tüm ürünler iyi. O şimdi düzenli tedarikçimiz.

—— Kanada'dan Aaron

Adamlarınızla iş yaptığınız için çok mutluyum. Ben denedim :-) İyi sonuç. Umarım gelecekte daha fazla anlaşma yapabiliriz.

—— Rusya'dan Dasith

Örnek hediye için teşekkürler, gerçekten beğendim, bir sonraki sıraya ekleyebiliriz.

—— Bizden Ashley

Merhaba Sünni evet Parselden çok memnunum bana on bir büyüme hormonu (jintropin) kiti ve on şişe mavi üst melanotan için bir fiyat verebilir misiniz?

—— Chris

Sadece bir test yap, veereeerery niceeee! En iyi kalite

—— Brezilya'dan Luis

Ben sohbet şimdi

Saf Büyüme Hormonu Petides Tozu Cilt Bronzlaştırıcı / Melanotan II / Mt2 / Melanotan 2 MT-2 10mg / flakon

Saf Büyüme Hormonu Petides Tozu Cilt Bronzlaştırıcı / Melanotan II / Mt2 / Melanotan 2 MT-2 10mg / flakon
Saf Büyüme Hormonu Petides Tozu Cilt Bronzlaştırıcı / Melanotan II / Mt2 / Melanotan 2 MT-2 10mg / flakon Saf Büyüme Hormonu Petides Tozu Cilt Bronzlaştırıcı / Melanotan II / Mt2 / Melanotan 2 MT-2 10mg / flakon

Büyük resim :  Saf Büyüme Hormonu Petides Tozu Cilt Bronzlaştırıcı / Melanotan II / Mt2 / Melanotan 2 MT-2 10mg / flakon

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Holybiological
Sertifika: SGS, ISO9001
Model numarası: WhatsApp: +8613545014917
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1KIT
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 2mg, 5mg, 10mg / şişe
Teslim süresi: 24 saat sonra
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T
Yetenek temini: 6000kits / ay

Saf Büyüme Hormonu Petides Tozu Cilt Bronzlaştırıcı / Melanotan II / Mt2 / Melanotan 2 MT-2 10mg / flakon

Açıklama
Ürün adı: Melanotan 2 Politika: Yeniden Nakliye Politikası
Tedarik: Stock SEVK İRSALİYESİ: FedEx, EMS, HKEMS, TNT, DHL, UPS,
Görünüm: Beyaz Kuru dondurulmuş tozun İhracat pazarları: Küresel
Standart: USP Saflık: 98 %
Vurgulamak:

peptide protein hormones

,

nandrolone powder

Büyüme Hormonu Petides Tozu Cilt Bronzlaştırıcı / Melanotan II / Mt2 / Melanotan 2 MT-2 10mg / flakon

Açıklama
Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyonları (aksi halde MT2 olarak bilinir) ilk önce Arizona Üniversitesi'nde sentezlendi. Yapılan araştırmalar, cilt kanserine karşı en iyi korunma önlemlerinin, tende aktif bir melanin olduğunu biliyordu. İnsanlarda cilt kanseri oranlarını azaltmanın etkili bir yolunun, vücudun doğal pigment sistemini UV ışınlarına maruz kalmadan önce koruyucu bir bronzluk üretmeye teşvik etmek olacağını ileri sürdüler.
Vücudun doğal olarak ortaya çıkan hormonu MSH, cildin pigment hücrelerinin (melanositler) cildin pigmentini (melanin) ürettiği bir işlem olan melanogeneze neden olur. Bu endojen hormonun vücuda doğrudan uygulanmasının güneşsiz bronzlaşmaya neden olmak için etkili bir yöntem olup olmadığını görmek için test ettiler. Buldukları şey, işe yaradığı ortaya çıkarken, doğal MSH'nin, terapötik bir ilaç olarak pratik olmak için vücutta çok kısa bir ömre sahip olmasıdır. Böylece daha pratik ve daha kararlı bir alternatif bulmaya karar verdiler.

Yüzlerce molekülü sentezleyip taradıktan sonra, Victor J. Hruby ve Mac E. Hadley başkanlığındaki araştırmacılar, doğal MSH'den yaklaşık 1000 kat daha güçlü bir peptid [Nle4, D-Phe7] MSH buldular. Bu yeni peptit molekülünü "Melanotan" olarak adlandırdılar (daha sonra Melanotan-1, şimdi afamelanotid olarak biliyorlar). Daha sonra "Melanotan" Bronzlaşma Enjeksiyonları olarak adlandırdıkları bir başka Ac-Nle-siklo [Asp-His-D-Phe-Arg-Trp-Lys] -NH2) geliştirdiler.
Bilim adamları, bu peptidleri, önce zararlı UV radyasyonuna maruz kalmadan önce zararlı seviyelere maruz kalmadan bronzlaşmak için vücudun doğal pigment mekanizmasını uyararak melanomla savaşmak için kullanmayı umdular. Bu da, varsaydıklarına göre, sonunda cilt kanserine yol açabilecek cilt hasarı potansiyelini azaltabilir.

Arizona, Tuscon'daki Arizona Üniversitesi Farmakoloji Anabilim Dalı, Medacine Koleji tarafından 1996'da yapılan üç erkek üzerinde gerçekleştirilen pilot aşaması I klinik deney, 1996 yılında “Arizona'da“ Melanotan ”Bronzlaşma Enjeksiyonlarının her gün sadece 5 düşük dozda verilen insanlarda bronzlaşma aktivitesi olduğunu bildirdi derialtı enjeksiyon yoluyla "Bildirilen yan etkiler hafif bulantı ve spontan penis ereksiyonları ile ilişkili" germe ve esneme kompleksi "idi.

1998 yılında Arizona Üniversitesi Medacin Koleji Farmakoloji Anabilim Dalı'nda psikojenik erektil fonksiyon bozukluğu yaşayan 10 kişinin katıldığı bir kitap yayınladı. Denemeleri, "Melanotan" Bronzlaşma Enjeksiyonlarının, psikojen erektil fonksiyon bozukluğu olan erkeklerde ereksiyonların güçlü bir başlatıcısı olduğu ve 0.025mg / kg'lık bir dozda yönetilebilir yan etkilere sahip olduğu sonucuna varmıştır.

Arizona Üniversitesi Medacin Koleji Ürolojisi Bölümünde yürütülen 20 erkekten 2000'inde psikojenik ve organik erektil disfonksiyon ile yayınlanan bir klinik çalışma, "Melanotan II Bronzlaşma Enjeksiyonlarının, eklektil disfonksiyonu olan erkeklerde güçlü bir penil ereksiyon başlatıcısı olduğu sonucuna vardı.


Uygulama
Dışarıda yeterince sert bakarsanız, kullanıcının vücut ağırlığını bir kofaktör ile çarparak günlük dozajını hesapladığı bazı garip ve harika dozaj programları bulacaksınız. Belki de bu yaklaşım benimsemiştir, çünkü devam eden klinik çalışmalarda kullanılan yöntem budur. Tipik olarak, bu tip bir formül, sadece 110 lb'de (50 kg) ağırlığa sahip biri için günde 1 mg MT-II dozu önerir.

Aramızdaki alaycı, bu formüllerin ürünün satışına kişisel olarak ilgi duyanlar tarafından yapıldığını düşündüğüm için affedilebilir çünkü bunun harika bir sonuç elde etmek için gerekenden daha fazla olduğuna inanıyorum. Aslında, kullanıcıların kendilerini karanlık olduklarını düşündükleri birçok durum vardır.

Prensipte vücut ağırlığı dozaj ölçeği ile ilgili bir sorunum olmasa da, bunun sadece gereksiz olmadığını (özellikle matematiksel olarak zorlu olanlar için) değil, aynı zamanda dozu nispeten düşük bir seviyeden kademeli olarak artırma yeteneğinden de kaçınıyor; Özellikle MT-II durumunda, yan etkilere karşı bireysel tolerans seviyelerini değerlendirmek için savunacağım bir şey.

Melanotan 2 nasıl kullanılır
Çözeltiyi karıştırmak

Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyon şişesinden kapağı çıkarın.

Flakonun üst yüzeyini ekteki alkollü bezle silin ve silin.

Enjekte edilebilir su borusunun (veya sipariş edilen pakete bağlı olarak cam su şişesi) yüzeyini ekteki alkollü mendille silin ve silin.

Kapalı şırıngayı paketinden çıkarın. Enjekte edilebilir su borusunun dik durduğundan emin olarak, şırınganın iğnesini suyun yan duvarına yerleştirin.

Şimdi, şırınganın dalmasını geri çekin, böylece 1 ml su çekip, şırıngayı yavaşça dışarı çekin.

Şırıngayı Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyon şişesine yerleştirin ve iticiyi aşağı bastırarak, su şırıngasını tamamen boşaltın ve şırıngayı şişeden yavaşça çıkarın. Çözeltiyi sallamayın.

Melanotan 2 solüsyonunu kullanıma hazır olana kadar buzdolabında saklayın.

Şırınga kapaklarını taktığınızdan ve dikkatlice elden çıkardığınızdan emin olun.

Artık Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyon çözeltisini karıştırdınız. Lütfen çözeltiyi buzdolabında saklayın.

Bronzlaşma için Melanotan II nasıl kullanılır
1) Melanotan II, tipik olarak 10 mg liyofilize (dondurularak kurutulmuş) toz içeren şişelerde sağlanır. Şişeler, uygun bir miktarda bakteriyostatik veya steril su ile sulandırılır, şişeye şırınga ile eklenir. Örnek uygun bir su miktarı 2.5 mL'dir. Bu miktarda su kullanıldığında elde edilen çözelti, mL başına 4 mg MT-II içerir. Örneğin 1 mg'lık bir doz almak istemeniz halinde, bir insülin şırıngası üzerinde işaretlenmiş olan bir miktar 0.25 mL veya "25 IU" enjeksiyon yoluyla alınacaktır. Enjeksiyon kişisel tercihinize göre deri altı, kas içi veya damar içi olabilir.

2) Enjeksiyon tipik olarak günde sadece bir kezdir, ancak bir kişinin ilk önce ilacı denediği ve toleransı değerlendirdiği durumlarda enjeksiyon, günde iki daha küçük miktara bölünebilir.
Tipik dozaj aralığı, 0,5 ila 2,0 mg / gün, tercih edilen 0,5 ila 1,0 mg / gün'dür. Bununla birlikte, bir kerede 0.25 mg daha düşük doz ile toleransı değerlendirmek en iyisidir.
Sulandırıldıktan sonra, bir Melanotan II şişesi tercihen tamamen 30 gün içerisinde tüketilmelidir. Sulandırılmadan önce, MT-II buzdolabında veya derin dondurucuda saklanmalıdır, ancak soğutulmadan gönderilmesi kabul edilebilir.

3) Her durumda MT-II, mol büyümesinde, sayısında veya koyuluğunda sorunlara neden olursa, kullanım genellikle durdurulmalıdır.

4) Melanotan II'nin etkisi oldukça uzun sürer. Hatta bir döngünün etkisinin büyük ölçüde ortadan kalkması bir yıl veya daha fazla zaman alabilir. Bakım döngülerinin kullanımı süresiz olarak etkisini koruyabilir. Bir kural olarak, bakım tipik olarak, ilk döngü için ihtiyaç duyulan yılda yaklaşık 2 ila 3 kat fazla MT-II gerektirir. Bu, ilk döngü ile aynı şekilde yapılan yılda toplam 2 ila 3 döngü veya bu toplam MT-II miktarını sağlayan daha sık kullanılan bir dozlama şekli olarak alınabilir.
Melanotan 2'yi Yönetmek

5) Yeni bir şırınga seçin ve pistonu tekrar maksimum işaretine çekin.

Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyonu şişesini dik tutarak, şırıngayı yerleştirin ve pistonu tamamen bastırın (bu, şişedeki hava basıncının dengelenmesidir, bu da Melanotan 2'nin çıkarılmasını kolaylaştırır).

Şırıngayı Melanotan 2 Bronzlaşma Enjeksiyon şişesinde bırakmak, her şeyi ters çevirin.

Pistonu, şırıngada 10 birim / 0.1 Melanotan 2 bulunana kadar çekin ve yavaşça çıkarın.

Cildinizin etli bir bölgesini bulun - göbek deliğinizin kenarına 4 cm en sık rastlanır. Alanı, verilen alkollü mendillerden biriyle silin.

Enjekte edilecek alanın her iki tarafını da 2cm sıkıştırın.

Şırıngayı bir kalem gibi ve cildinize 90 derece tutarak, şırıngayı derinize yerleştirin.

Tüm Melanotan 2'nin şırıngadan boşalması ve yavaşça geri çekilmesi için pistonu tamamen bastırın.

Enjekte edilen bölgedeki alkollü mendili bir dakika bekletiniz.

Artık ilk dozda Melanotan 2'yi verdiniz. Bronzlaşma Enjeksiyonu


Dozaj

Enjeksiyon tipik olarak günde sadece bir kezdir, ancak bir kişinin ilk önce ilacı denediği ve toleransı değerlendirdiği durumlarda enjeksiyon, günde iki daha küçük miktara bölünebilir.

Tipik dozaj aralığı, 0,5 ila 2,0 mg / gün, tercih edilen 0,5 ila 1,0 mg / gün'dür. Bununla birlikte, bir kerede 0.25 mg daha düşük doz ile toleransı değerlendirmek en iyisidir.

Sulandırıldıktan sonra, bir Melanotan II şişesi tercihen tamamen 30 gün içerisinde tüketilmelidir. Sulandırılmadan önce, MT-II buzdolabında veya derin dondurucuda saklanmalıdır, ancak soğutulmadan gönderilmesi kabul edilebilir.

Rehberlik Kullan:

Melanotan II, etkili olmak için kümülatif dozaj gerektirir. Bireye bağlı olarak, gerekli kümülatif doz tipik olarak 10 ila 40 mg arasında olacaktır, genellikle aralığın daha yüksek ucunda miktarlar gerektiren daha adil bireylerle.

İhtiyaç duyulan toplam miktara ve bireye uygun günlük dozaja bağlı olarak, MT-II enjeksiyonlarının daha iyi bronzlaşma ihtiyacından en az bir hafta önce başlaması gerekir. Daha tipik olarak, MT-II kullanımı bu ihtiyaçtan en az bir ay önce başlamalıdır.

Melanotan II ayrıca, bronzlaşma yeteneğini korumak için döngüsel olarak da kullanılabilir.

Peptit Listesi

MGF 2 mg / şişe
PEG-MGF 2 mg / şişe
DAC'li CJC1295 2 mg / şişe
DAC'siz CJC1295 863288-34-0 2 mg / şişe
PT-141 lOmg / şişe
MT-1 75921-69-6 lOmg / şişe
MT-2 (Melanotan II) 121062-08-6 lOmg / şişe
GHRP-2 158861-67-7 5 mg / şişe
GHRP-2 158861-67-7 lOmg / şişe
GHRP-6 87616-84-0 5ing / şişe
GHRP-6 87616-84-0 lOmg / şişe
Ipamorelin 170851-70-4 2 mg / şişe
Heksarelin 140703-51-1 2 mg / şişe
Semorelin 86168-78-7 2 mg / şişe
Oksitosin 50-56-6 2 mg / şişe
TB500 77591-33-4 2 mg / şişe
pentadekapeptid BPC 157 2 mg / şişe
HGH Fragement 176-191 221231-10-3 2 mg / şişe
trıptorelin 57773-63-4 2 mg / şişe
Tesamorelin 218949-48-5 2 mg / şişe
Goradorelin 2 mg / şişe
gonadorelin lOmg / şişe
DSIP 62568-57-4 2 mg / şişe
Selank 5ing / şişe
anjiyotensin lg / folyo çanta
lanreotid lg / folyo çanta
Arelin Asetat lg / folyo çanta
Terlioressin Acetate lg / folyo çanta
SNAP-8 lg / folyo çanta
Eksenatid asetat lg / folyo çanta
Fertirelina lg / folyo çanta
Oktreotid asetat lg / folyo çanta
Goserelin asetat lg / folyo çanta
Dekapeptid-12 lg / folyo çanta
Eveservl lg / folyo çanta
Thvinosin Ql Acetate lg / folyo çanta
Follistatin 344 mg / şişe
Follistatin 315 mg / şişe
Eoitalon lOmg / şişe
ThvrotroDin TRH 2 mg / şişe
Adiootide 2 mg / şişe
AOD-9604 221231-10-3 2 mg / şişe
ACE 031 2 mg / şişe
GDF-8 2 mg / şişe
deslorelin lOmg / şişe
eptifibatid 2 mg / şişe
Mvostatin mg / şişe

İletişim bilgileri
Hubei Holy Biological Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jackson

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)