Ana sayfa

Hubei Holy Biological Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili
Hubei Kutsal Biyolojik Co, Ltd   Gelişmiş üretim teknolojisi ve ekipmanları, güçlü teknik gücü, birinci sınıf laboratuar ve muayene ekipmanları ile steroid hormon tozları ve ara ürün geliştirme, üretim, dağıtım konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir firmadır. Kutsal biyolojik, birkaç yıl süren çabaları ve farklı alanlarda deneyimli teknisyenlerin katkısıyla anabolik steroid tozları üreten profesyonel bir fabrikaya dönüşmüştür.

Kutsal biyolojik vb Testosteron Propionat, Testosteron Enantatm, Trenbolone Asetat, Boldenone andesilenat Oxandrolone, Drostanolone Propionate, Methandienone, oxymetholone stanozolol, Nandrolone Decanoate, Methenolone Enantatm ve dahil anabolik steroid hormon ham tozların üretiminde uzmanlaşmış. Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat ve en iyi ön satış ve satış sonrası servis müşterilere verdiğimiz sözdür. İlaç, gıda, içecek, kozmetik, gıda takviyesi, sağlık ürünleri gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılırlar.

Kutsal biyolojik her zaman '' Önce müşteri memnuniyeti ve kalite '' hedefini takip eder. Müşterilerimizin saygınlığı ve güveni ile ürünlerimiz ABD, Brezilya, Kanada, Almanya, İngiltere, İspanya, Avustralya ve diğer pek çok bölgeye ihracat yaptı. Tüm müşterilerimizle uzun vadeli işbirliği ilişkileri kurarız.

Kutsal biyolojik, katı GMP koşulları altında yüksek kaliteli ürünler geliştirmekte ve üretmektedir. Uluslararası farmakopesi şartnamelerini ve özel müşteri gereksinimlerini karşılamak için kalite kontrol ve kalite güvencesi yüksek önceliğe sahiptir. · Malzemelerimizi test etmek için Analiz Yöntemi, yeniden üretilebilir sonuçlar verecek şekilde onaylanmıştır. · Tüm analitik test prosedürleri ve üretim prosedürleri iyi belgelenmiştir. ve belirlenen protokole göre revizyon yapılır. · Arıtılmış su ve nihai ürünlerin trend analizi yapılmaktadır. · Stabilite çalışması çok önemli bir kalite güvence alanıdır. Mevcut GMP, ulusal ve uluslararası standartlara göre eksiksiz, gelişmiş, bilimsel bir kalite yönetim sistemi uygulayarak kalite yönetimini sürekli olarak geliştirir. Her ürünün, mevcut güvenlik, etkinlik, kalite ve saflık standartlarını sürekli olarak karşılayan katı kontroller altında üretileceğini garanti ediyoruz. Kalite, müşterilerimizin yüksek beklentilerini karşılamak için bilinçli bir bağlılık ve kalıcı bir amaçtır. Kalite sistemlerinde mükemmellik, eğitimli personelin ekip çalışması ile sağlanacaktır. Kalite, üretime katılan tüm kişilerin sorumluluğundadır.


Şimdi, kutsal biyolojik yüksek hızlı gelişimini sürdürüyor ve yeni ürünlerinin Ar-Ge ve kalite iyileştirmesine çok katkıda bulunuyor. Güvenilirlik ve kazan-kazan prensibi uyarınca, kutsal biyolojik müşterilerimize mükemmel ürünler ve en iyi hizmeti sunmak için kültür yeniliğine adanacaktır.


Hepimiz "ileride işçilik kalitesi" iş felsefesine bağlı kalarak, iç ve dış pazarlarda birçok işletme ile uzun vadeli ve istikrarlı işbirliği ilişkileri kurduk. Üstün ürünler ve ürün satış hizmetleri sayesinde, tüm çalışanlarımız, yarın daha iyi bir yer yaratmak için müzakere ve işbirliği için bizi ziyaret etmeleri için arkadaşlarımızı içtenlikle karşılamaktadır.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Tüm dünyada steroid hormon tozlarını pazarlıyoruz. özellikle, ABD, İngiltere, Kanada, Almanya, İspanya, Romanin, İtalya, Fransa, Brezilya, Paraguay, Avustralya ve diğer ülkelerdeki steroid hormonu tozunu tedarik etmekte bile güçlüyüz.

20'den fazla deneyimli kimyager içeren Shenzhen'de kendi Araştırma ve Geliştirme laboratuvarımızı kurduk. Çok güçlü Ar-Ge yetenekleri ve sıkı çalışmaları sayesinde, tozumuz için en ileri teknolojileri geliştiriyoruz. Bu arada, müşterilerimizle her türlü yöntemle, Sözleşmeli araştırma, Özel Sentez, Özel üretim ile işbirliği yapıyoruz, tüm müşterilerimizi ihtiyaçları doğrultusunda karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Şirketimiz güçlü bir Ar-Ge ekibine sahip ve büyük miktarda para yatırıyor ve daha fazla yeni steroid tozu, anabolik steroid, enjekte edilebilir steroid ve yarı mamul steroid ürününü pazara adapte etmek için yerli üniversitelerle güçlenecek. 2010 yılına kadar 20'den fazla ürün patentine sahibiz. İşimiz fitness alanı, klinik, kurum, ilaç endüstrisi ve benzeri pek çok sektöre yayılıyor. Dünya çapındaki müşterileri ile uzun bir iş ilişkileri kurmak istiyoruz. Muayene ve rehberliğinize içtenlikle hoş geldiniz.

SGS Onayı ve ISO9001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası'nı da geçtik.

Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. şirket Profili Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. şirket Profili Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. şirket Profili Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. şirket Profili Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. şirket Profili Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. şirket Profili Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. şirket Profili
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Holybiological

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 7,000,000-8,000,000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar