Ana sayfa Ürünlertestosteron anabolik steroidler

Kas Kazancı için Hammadde Testosteron Steroid Hormon Prop Testosteron Propiyonat

Sertifika
iyi kalite ham steroid tozlar satış için
iyi kalite ham steroid tozlar satış için
Müşteri yorumları
Geçen yıldan beri bu şirketle iş yapıyorum, ürünleri ile her zaman çok mutluyum. Teşekkürler agine

—— Robert Bizden

Paketimi aldım. Çok hızlı. İlk kez. Güçlük yok. Sabrınız için teşekkürler. Yakında biraz daha emir vereceğim

—— Avustralya'dan Luis

Parsel ve hediyem var. Yeni yıl hediyesi Sunny için eşim, karım çok hoşuna gitti. Yeni yılda daha fazla sipariş alacağım.

—— Ürdün ABD'den

Teşekkürler Sunny. Senin hgh ile daha iyi hissediyorum. 4 kg kaybettim ve her şey yolunda. :-) Bir sonraki sipariş için sizinle bağlantı kuracağım.

—— ABD'den Andrew

Jackson ile satın al ve en iyi kalitede ürünlerle iletişim kurması çok daha hızlı! % 100 memnuniyet

—— Brezilya çıkışlı Rafael

Nakliye şaşırtıcı, ürünler sadece 4 gün içinde geldi. Ve kalite gerçekten çok iyi. Müşterilerimizin geri bildirim formu olumludur. Teşekkürler

—— İngiltere'den Kayalık

Gizli paketten çok mutluyum ve bu sefer nakliye çok hızlıydı. Seninle tekrar çalışmayı dört gözle bekliyorum.

—— Fransa'dan Toufik

Sunny ile defalarca işbirliği yaptım. O her zaman çok naziksiniz. Ondan aldığım tüm ürünler iyi. O şimdi düzenli tedarikçimiz.

—— Kanada'dan Aaron

Adamlarınızla iş yaptığınız için çok mutluyum. Ben denedim :-) İyi sonuç. Umarım gelecekte daha fazla anlaşma yapabiliriz.

—— Rusya'dan Dasith

Örnek hediye için teşekkürler, gerçekten beğendim, bir sonraki sıraya ekleyebiliriz.

—— Bizden Ashley

Merhaba Sünni evet Parselden çok memnunum bana on bir büyüme hormonu (jintropin) kiti ve on şişe mavi üst melanotan için bir fiyat verebilir misiniz?

—— Chris

Sadece bir test yap, veereeerery niceeee! En iyi kalite

—— Brezilya'dan Luis

Ben sohbet şimdi

Kas Kazancı için Hammadde Testosteron Steroid Hormon Prop Testosteron Propiyonat

Çin Kas Kazancı için Hammadde Testosteron Steroid Hormon Prop Testosteron Propiyonat Tedarikçi
Kas Kazancı için Hammadde Testosteron Steroid Hormon Prop Testosteron Propiyonat Tedarikçi Kas Kazancı için Hammadde Testosteron Steroid Hormon Prop Testosteron Propiyonat Tedarikçi Kas Kazancı için Hammadde Testosteron Steroid Hormon Prop Testosteron Propiyonat Tedarikçi

Büyük resim :  Kas Kazancı için Hammadde Testosteron Steroid Hormon Prop Testosteron Propiyonat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Holybiological
Sertifika: SGS, ISO9001
Model numarası: CAS NO .: 57-85-2

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Özel ambalaj
Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T
Yetenek temini: 500kg / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Testosteron Propiyonat Görünüm: beyaz veya beyaz kristal toz
Uzman Piyasaları: Küresel Saflık: 99. %6
Politika: Yeniden Nakliye Politikası Tedarik: Stock
SEVK İRSALİYESİ: Sağduyulu Takma ad: Testosteron pervane

Hammadde Steroid Hormon Tozu Testosteron Prop Testosteron Propiyonat Kas Kazancı için

Anahtar Kelimeler: Testosteron propiyonat, Testosteron propiyonat tozu, Testosteron prop, Testosteron enantatı, vücut geliştirme, steroid, anabolik steroid, steroid tozları

Hızlı Detay:

Türkçe Adı: Testosteron Propiyonat
Diğer Ad: Testoviron; Agovirin, sterandril
CAS No .: 57-85-2
Moleküler formül: C22H32O3
Moleküler ağırlık: 344.49
Saflık: 99.6%
Karakterler: Beyaz kristal toz.
Kullanımı: Sentetik androjen, testosteronla etkisi ve daha güçlü.

Ambalaj: Ambalaj için müşteri şartlarına göre.

Açıklama:

Testosteron propiyonat, Testosteron cypionate ve enanthate sonrasında, ayrıntılı olarak tarif edilmesi gereken üçüncü enjekte edilebilir testosteron esteridir. Bu mantıklı, çünkü her ikisi de Avrupa'da yaygın olarak kullanılan ve iyi yayılan sipiyonat ve enantfattan farklı olarak, propriyon çoğu sporcu tarafından çok az fark edilir. Okuyucu artık, görünüşte nadiren kullanılan bir maddenin özelliklerinin neden ayrıntılı olarak açıklandığı sorusunu ortaya çıkaracaktır. İlk bakışta bu biraz sıradışı görünebilir, ancak bu maddeye daha yakından bakıldığında, belirgin hale gelen birkaç neden vardır. Testosteron propiyonat halter, powerlifting ve vücut geliştirme gibi pek az durumda etkili olmadığı için kullanılır. Aksine, çoğu propiyonat ve uygulama potansiyeli hakkında bir şey bilmiyor. “Bilmediklerinin sana zarar vermeyeceği” ve “Başkaları kullanmazsa, faydası olamaz” sloganlarına göre hareket eder. Bu kadar ileriye gitmek ve en etkili testosteron ester propiyonat olarak adlandırmak istemiyoruz, ancak bazı uygulamalarda enanthate, sipiyonat ve undekanoattan daha üstün çünkü ortak test-osteronların sahip olmadığı özelliklere sahip.

Propiyonat, sipiyonat ve enantat arasındaki ana fark, ilgili etki süresidir. Uzun etkili enantat ve sipiyonat depo steroidlerinin aksine, propiyonatın etki süresi daha düşüktür. Okuyucu, bu sürenin, Alman Jenapharm GmbH şirketinin "Testosteron Jenapharm" bileşiğinin ne kadar sürdüğünü öğrenir (ticari isimlerin bulunduğu listeye bakın): "Testosteron propriyonatın 1 ila 2 gün arasında bir etkisi vardır." Bununla birlikte göze çarpan bir fark, sporcunun propiyonat ve gözle görülür şekilde daha düşük su tutma oluşumu ile belirgin şekilde daha az su çekmesidir. Propiyonat hızlı bir şekilde etkili olduğu için, genellikle sadece bir veya iki gün sonra, sporcu antrenman enerjisinde bir artış, daha iyi bir pompa, daha fazla özellik ve hafif bir güç kazanımı yaşar. İlk doz olarak çoğu sporcu 50-100 mg enjeksiyon tercih eder. Bu iki seçenek sunar: Birincisi, propiyonat esterin hızlı başlangıç ​​etkisinden dolayı, Testosteron enantat ile yedi haftalık bir steroid tedavisi başlatabilir. Depo steroidleri etkili olana kadar bekleyemeyenlere tedavinin başlangıcında 250 mg Testosteron enantatı ve 50 mg Testosteron propiyonat enjekte edilir. İki gün sonra, propiyonatların etkisi azaldığında, 50 mg'lık bir başka ampul daha enjekte edilir. Bundan iki gün sonra, propiatın neden olduğu yüksek testosteron seviyesi azalmaya başlar. O zamana kadar, vücutta enantatların etkisi mevcut olurdu; başka bir propiyonat enjeksiyon gerekli değildir. Böylece sporcu, depo testo nedeniyle uzun süre yüksek bir testosteron seviyesine hızlı bir şekilde ulaşır ve korur. Örneğin, bu, altı haftalık tedavinin üzerinde Anadrol 50 ile birkaç kilo kazanan ve şimdi testosteron'a geçmek isteyen sporcular için önemlidir. Anadrol 50, bileşiğin kullanımı kesildikten kısa bir süre sonra "bozulmasına" başladığından, hızlı ve gelişmiş bir testosteron seviyesi arzu edilir.

Kullanımı:

İkinci seçenek, alımın tamamında propiyonat kullanmaktır. Bununla birlikte, bu, her iki günde bir periyodik enjeksiyon gerektirir. En iyi sonuçlar günde 50-100 mg veya her saniye günde elde edilebilir. Sporcu, daha önce de belirtildiği gibi, depo testosteronlarına kıyasla gözle görülür şekilde daha düşük su tutumu deneyimleyecek, böylece propiyonat, enantatı ile kolayca su çeken vücut geliştiriciler tarafından sevildi. Kas kütlesi kazanmak için iyi bir yığın, örneğin, her 2 günde bir 100 mg Testosteron propiyonat, her 2 günde bir 5 p mg Winstrol Depo ve 30 mg Dianabol / gün olabilir. Propiyonat temel olarak bir yarışma hazırlığında kullanılır ve kadın sporcular tarafından kullanılır. Ve bu aşamada, diyet kas kitlesini ve kas yoğunluğunu maksimumda tutmak için testosteronla birleştirilir. Propiyonat her zaman bu konuda etkili olduğunu kanıtlamıştır, çünkü olası su tutma oranını düşürürken bu gereklilikleri yerine getirmektedir. Bu su tutma Nolvadex ve Proviron kullanılarak temperlenebilir. Her 2 günde bir 100 mg Testosteron propiyonat, 50 mg Winstrol Depo / gün veya her 2 günde 76 mg Parabolan ve 25 mg Oxandrolone / gün kombinasyonu bu amaca ulaşmaya yardımcı olur ve "kaliteli kaslar" oluşturmak için uygundur.

Kadınlar, özellikle propiyonattan hoşlanırlar; çünkü doğru şekilde uygulandığında, bir drojenik kaynaklı yan etkiden daha kolay kaçınılabilir. İşin püf noktası, çeşitli enjeksiyonlar arasındaki zaman aralıklarını artırmak, böylece testosteron seviyesinin tekrar düşmesi ve böylece androjenlerin birikmesi kadın organizmasında. Kadınlar bu nedenle yalnızca 5-7 günde bir çoğalıyorlar ve bununla çarpıcı sonuçlar elde ediyorlar. Propiyonattaki androjenik etki, zor eğitim gören kadınlar için virilizasyon semptomları olmadan daha iyi rejenerasyon sağlar. Dozaj genellikle 25-50 mg / enjeksiyon'dur. Daha yüksek dozajlar ve daha sık alım aralıkları kesinlikle daha iyi sonuçlar ortaya koyar, ancak kadınlar için önerilmez. Giriş süresi 8-10 haftayı geçmemelidir ve pro-teinin sentezini desteklemek için Primobolan, Durabolin ve Anadur gibi hafif ve çoğunlukla anabolik steroidler kullanılarak desteklenebilir. Testosteron alımından veya olası yan etkilerinden korkmayan erkekler devam etmeli ve propiyonat yapmayı denemelidir. Propiyonatın yan etkileri genellikle daha az sıklıkta ve daha az belirgindir. Bunun nedeni, haftalık propiyonat dozunun genellikle depo testosteronlarına göre çok daha düşük olmasıdır. 50 mg'lık bir günlük enjeksiyon haftalık 350 mg'lık bir doza kadar gelirken, birkaç depo enjeksiyonunda, testosteronun miligram içeriği kolayca dört konfigürasyon aralığına getirilir. Enantat ve sipiyonat ile karşılaştırıldığında propiyonat ayrıca "daha hafif" bir maddedir ve bu nedenle vücutta daha iyi tolere edilir. Günlük testosteron enjeksiyonlarına ihtiyaç duyduklarına inananlar propiyonat almayı düşünmelidir. Propiyonatla başarının anahtarı, nispeten küçük miktarlarda düzenli alımda yatmaktadır (1-2 günde bir 50-100 mg).

Testosteron Enanthate dozları, kullanım amacına, deneyime, arzulara ve ihtiyaçlara bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Tüm doza uyan tek bir beden yoktur, ancak bize yol boyunca rehberlik etmek için gidebileceğimiz aralıklar vardır. Söz konusu Testosteron Enanthate dozları, performans veya Testosteron Değiştirme Terapisi (TRT) ne olursa olsun, bileşiğin çok iyi tolere edildiğini göreceğiz. Doz arttıkça risk de artar, ancak çoğu erkek standart TRT seviyelerinin üzerindeki Testosteron Enanthate dozlarını tolere edebilir. Bunu göz önünde bulundurarak, çeşitli Testosteron Enanthate dozlarına bakalım ve sizin için doğru olanı bulabilecek miyiz bakalım.

Terapötik tedavi planlarında, özellikle TRT'de, standart erkek Testosteron Enanthate dozları, haftada 100-200 mg aralığında olacaktır. Toplam doz haftada bir kez veya haftada iki kez 50-100mg gibi iki küçük enjeksiyonla, yani her Pazartesi ve Perşembe verilebilir. Ancak, hala hormonun yarı ömrünü temel alarak her iki haftada bir toplam dozu enjekte etmesi için hastayı reçete edecek bazı doktorlar var, ancak bunun son derece verimsiz olduğu kanıtlandı. Söz konusu Testosteron Enanthate dozlarından bağımsız olarak, seviyeler enjeksiyondan 48 saat sonra zirveye ulaşacak ve daha sonra yedi gün işaretiyle taban çizgisine geri dönecek veya yakın olacaktır. Bir enjeksiyon sadece iki haftada bir yapılırsa, birey seviyelerinde büyük bir roller coaster efekti yaşar. Bazı durumlarda, TRT için Testosteron Enanthate dozları 100-200mg aralığının dışında olabilir. Daha yüksek dozlar kullanılır, ancak nadirdir. Düşük dozlar daha yaygın olarak ortaya çıkabilir, ancak haftada 100-200 mg, hala en yaygın aralıktır.

Bizim avantajlarımız:


Profesyonel Üretici: Hubei Holy Biological Co, Ltd steroid hormon tozları, steroid, peptidler, ilaç hammaddeleri ve ara ürün konusunda uzmanlaşmış okunaklı ve profesyonel bir ilaç üreticisidir. Şirketimiz Ar-Ge, üretim, işletme ve pazarlamayı organik bir bütün halinde birleştirmektedir. Tüm ürünler GMP koşullarında, az yer altı laboratuarlarından veya karaborsalardan değil, Standart Çalışma Prosedürüne (SOP) göre üretilmektedir, bu nedenle kalite garanti edilmektedir. 9 yıldan fazla bir süredir ihracat ve ithalat yetkisine sahibiz ve ihracat tecrübemiz var.
Minimum Sipariş: 10-100 gram. Her bir tozun minimum ambalajı 10g veya 100g'dır, ancak bazı pahalı tozlar birkaç gramda alınabilir.
Profesyonel teslimat: kurye (ems, DHL, FedEx, ups, TNT) tercih edilir, toplu sipariş müzakere edilebilir.5-7 iş günü zamanında teslimat. İzleme No. mevcuttur, ihtiyacınız olduğunda teslimatın geçerliliğini kontrol etmek için müşterilerimizin en son takibini sağlayabiliriz.
Dikkatlice Paketleme: Güvenli ve profesyonel gizli paket garanti edilebilir.
Bol Stokta: Tozların çoğu stokta bulunmaktadır. Ayda 1000 kilogramın üzerinde steroid tozu ihraç ediyoruz.
Yüksek Teslimat Hızı: Mal paketleme, hiçbir hormon bilgisi içermeyecek ve Çin'in farklı bölgelerinden gönderilebilir. Şu anda, ABD ve Avrupa’ya gönderdiğimiz mal gümrükleme oranı% 99’dur, Kanada, oldukça yüksek toka yakınlık oranına sahip Brezilya’da olduğu gibi, gümrükten geçmek için yeni bir yolumuz var. Ayrıca bazı alanlara tamamen yeniden politika gönderdik.

Sıcak Satış Steroid:

Testosteron Enanthate CAS: 315-37-7
Testosteron Propiyonat CAS: 57-85-2
Testosteron Sustanon 250
Testosteron Cypionate CAS: 58-20-8
Trenbolone Asetat CAS: 10161-34-9
Trenbolone Enanthate CAS: 10161-33-8
Drostanolone Propionat (Masteron) CAS: 521-12-0
Drostanolone Enanthate CAS: 472-61-145
Boldenone Undecylenate (Equipoise) CAS: 13103-34-9
Nandrolone Decanoate CAS: 360-70-3
Nandrolone Fenilpropiyonat CAS: 62-90-8
Anavar CAS: 53-39-4
Dianabol (metandienone) CAS: 72-63-9
Winstrol CAS: 10418-03-8
Anadrol CAS: 434-07-1
Metenolon Enanthate (Primobolan) CAS: 303-42-4
Metenolon Asetat CAS: 434-05-9
Turinabol CAS: 855-19-6
Testosteron Fenilpropiyonat CAS: 1255-49-8
Methyltrenbolone CAS: 965-93-5
Trenbolone Sikloheksilmetil Karbonat CAS: 23454-33-3

İletişim bilgileri
Hubei Holy Biological Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jackson

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)