Ana sayfa Ürünlertestosteron anabolik steroidler

Yağ Yakımı için Saf Testosteron Anabolik Steroidler Liotironin Sodyum Sentetik Varyant

Sertifika
iyi kalite ham steroid tozlar satış için
iyi kalite ham steroid tozlar satış için
Müşteri yorumları
Geçen yıldan beri bu şirketle iş yapıyorum, ürünleri ile her zaman çok mutluyum. Teşekkürler agine

—— Robert Bizden

Paketimi aldım. Çok hızlı. İlk kez. Güçlük yok. Sabrınız için teşekkürler. Yakında biraz daha emir vereceğim

—— Avustralya'dan Luis

Parsel ve hediyem var. Yeni yıl hediyesi Sunny için eşim, karım çok hoşuna gitti. Yeni yılda daha fazla sipariş alacağım.

—— Ürdün ABD'den

Teşekkürler Sunny. Senin hgh ile daha iyi hissediyorum. 4 kg kaybettim ve her şey yolunda. :-) Bir sonraki sipariş için sizinle bağlantı kuracağım.

—— ABD'den Andrew

Jackson ile satın al ve en iyi kalitede ürünlerle iletişim kurması çok daha hızlı! % 100 memnuniyet

—— Brezilya çıkışlı Rafael

Nakliye şaşırtıcı, ürünler sadece 4 gün içinde geldi. Ve kalite gerçekten çok iyi. Müşterilerimizin geri bildirim formu olumludur. Teşekkürler

—— İngiltere'den Kayalık

Gizli paketten çok mutluyum ve bu sefer nakliye çok hızlıydı. Seninle tekrar çalışmayı dört gözle bekliyorum.

—— Fransa'dan Toufik

Sunny ile defalarca işbirliği yaptım. O her zaman çok naziksiniz. Ondan aldığım tüm ürünler iyi. O şimdi düzenli tedarikçimiz.

—— Kanada'dan Aaron

Adamlarınızla iş yaptığınız için çok mutluyum. Ben denedim :-) İyi sonuç. Umarım gelecekte daha fazla anlaşma yapabiliriz.

—— Rusya'dan Dasith

Örnek hediye için teşekkürler, gerçekten beğendim, bir sonraki sıraya ekleyebiliriz.

—— Bizden Ashley

Merhaba Sünni evet Parselden çok memnunum bana on bir büyüme hormonu (jintropin) kiti ve on şişe mavi üst melanotan için bir fiyat verebilir misiniz?

—— Chris

Sadece bir test yap, veereeerery niceeee! En iyi kalite

—— Brezilya'dan Luis

Ben sohbet şimdi

Yağ Yakımı için Saf Testosteron Anabolik Steroidler Liotironin Sodyum Sentetik Varyant

Çin Yağ Yakımı için Saf Testosteron Anabolik Steroidler Liotironin Sodyum Sentetik Varyant Tedarikçi
Yağ Yakımı için Saf Testosteron Anabolik Steroidler Liotironin Sodyum Sentetik Varyant Tedarikçi Yağ Yakımı için Saf Testosteron Anabolik Steroidler Liotironin Sodyum Sentetik Varyant Tedarikçi

Büyük resim :  Yağ Yakımı için Saf Testosteron Anabolik Steroidler Liotironin Sodyum Sentetik Varyant

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Holybiological
Sertifika: ISO9001 SGS
Model numarası: 55-06-1

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: USD1/g
Ambalaj bilgileri: Alüminyum folyo çanta veya gerektiği
Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T
Yetenek temini: 300kg / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Liothyronine Sodyum Paketleme Detayları: Alüminyum folyo çanta veya gerektiği
Takma ad: T3 Görünüm: Beyaz veya açık sarı tozu
Tedarik yeteneği: 300kg / ay E-posta: holybiological01@holybiological.com

Yağ Yakımı için Testosteron Steroid Hormonu Liothyronine Sodyum Sentetik Varyant

Hızlı Detay:

Liothyronine sodyum
Diğer Ad: Cytomel T3; 3,3 ', 5 - triiodotironin sodyum
CAS NO: 55-06-1
Moleküler formül: C15H11I3NNa04
MW: 672,96
Noleküler ağırlık: 672.96
EINECS: 200-223-5
Görünüm: bej-beyaz toz beyaz
Kullanımı: Liothyronine Sodyum, insan vücudunun kendi tiroid hormonunun sentetik bir çeşididir.

Açıklama:

Vücuttaki T3, çeşitli besin maddelerinin hücrelere ve bu hücrelerin mitokondrilerine alımını, enerji üretimi ve tüketiminde etkin bir şekilde kullanılmasını sağlamaktan sorumludur.

Vücuttaki her bir hücrenin mitokondri, ATP (Adenozin Trifosfat) olarak bilinen bir enerji kaynağının üretimi için karbonhidratlar (öncelikle), yağ ve hatta protein kullanır. Daha fazla T3 alımıyla, ATP'nin üretimi artacak ve yağ, karbonhidrat ve protein şeklinde enerji tüketiminde artışa yol açacaktır. Bu nedenle, anabolik steroid kullanmadan çok fazla T3 tüketimi, kas kaybına neden olabilir.

Vücut geliştirme ve atletik dünya, T3'ün vücut yağını daha hızlı bir şekilde metabolize etme çabasıyla vücut metabolizmasını belirgin bir şekilde arttırma kabiliyetinden dolayı fiziksel ve / veya performans arttırıcı bir ilaç olarak kullanılmasından etkilenir.

Son yıllarda Cytomel, şişirme ve kütle kazanımı sırasında yararlı bir ajan olarak popülerlik kazanmış olmasına rağmen, T3 geleneksel olarak bu aşamaların vücut yağını parçalamadaki evrensel amacı nedeniyle antrenman yarışma, kesme ve / veya yarışma öncesi aşamalarında kullanılır. Besin maddelerinin daha verimli bir şekilde işlenmesi ve / veya daha yüksek kalorili alım dönemlerinde vücut yağ seviyelerinin düşük tutulması için eğitim aşamaları (normal olarak anabolik steroidlerle birlikte).
Sitomel (T3), bir bütün olarak vücudun metabolizması üzerindeki önemli etkisinden dolayı yaygın olarak anabolik steroidlerle birlikte kullanılır. T3'ün metabolizma artırıcı özelliklerinde ayrım gözetmediğini anlamak çok önemlidir - yağların, karbonhidratların ve proteinlerin metabolizmasını eşit olarak arttıracaktır.

Bu nedenle, belirli bir T3 dozunun ötesinde, artmış protein devri nedeniyle artan kas kaybı riski vardır. Anabolik steroidlerin ve uygun şekilde ayarlanan bir diyetin kullanılmasıyla, T3'ün bir sonucu olarak bu kas kaybı, theanabolik steroidlerin azot tutma ve protein koruyucu özelliklerinin bir sonucu olarak önlenebilir.
Cytomel (T3), genel olarak etkisini arttırmak için, diğer yağ kaybı maddeleriyle sinerjistik olarak çalıştığından, genel etkisini arttırmak için yaygın olarak diğer yağ kaybı maddeleriyle birleştirilir.

Ürün adı Liothyronine sodyum
CAS NUMARASI 55061
EINECS NO 200-223-5
MF C15H11I3NNaO4
MW 672,96
Saflık % 99.0 dk
Görünüm Beyaz veya açık sarı toz
Kategoriler Amino Asitler ve Türevleri; Ara Ürünler ve İnce Kimyasallar; Farmasötikler; Steroid ve Hormon; Isolabel; Diğer API'ler
kullanım Metabolik homeostazın korunmasında rol oynayan tiroid bezinin ürettiği hormonlardan biri. Ayrıca periferik dokularda Tiroksinin aktif metaboliti olarak üretilir.
Eş anlamlı (S) -2-AMİNO-3- [4- (4-HİDROKSİ-3-İODOFENOKSİ) -3,5-DİYODOfenil] PROPIONİK ASİT SODYUM TUZ; SODYUM (S) -2-AMİNO-3- [4 - (4-HİDRO XY-3-IODO FENOKSİ) -3,5-DİYODOHENİL] PROPIONATE; 3-İODOFENİL] -3,5-DIIODO-L-TİROSİN SODYUM TUZU;

Özellikler:

madde Şartname Sonuç
Görünüm Kokusuz, neredeyse beyaz veya buff renkli bir toz pas
Çözünürlük 1, suda çok az çözünür pas
2, alkolde az çözünür pas
3, pratik olarak çoğu diğer organik çözücülerde çözünmez pas
4, seyreltik sulu sodyum hidroksit çözeltileri içinde çözülür Geçiş
Identificaton a) Bir porselen potada birkaç damla sülfürik asit ile 50 mg kadar ısıtın: mor iyot buharı gelişir. pas
b) Ana pikin tutulma süresi RS'ye onaylanır pas
Kurutma kaybı % 4.0'dan fazla değil 0.46%
[A] 20 / D +18 ~ +22 + 20.9o
C = 1 M HC1 / EtOH 1: 4'te
Deney (HPLC) % 95.0'dan az değil % 99.18
Levotiroksin sodyum % 5.0'dan fazla değil % 0.68
Sonuç: İhracat Standartına Kadar

Uygulamalar:

Yüksek Saflıkta Liothyronine Sodyum / Cytomel T3 / 3,3 ', 5 - Triiodotironin Sodyum / CAS No: 55-06-1 200-223-5 Zayıflama Tozları
Liotironin, tiroid hormonunun en güçlü şeklidir. Kimyasal olarak, triiyodotironinle (T3) neredeyse aynıdır. Bu haliyle, vücutta bazal metabolizma hızını arttırmak, protein sentezini etkilemek ve vücudun katekolaminlere (adrenalin gibi) duyarlılığını arttırmak için duyarlılık kazandırmaktadır. Tiroid hormonları, insan vücudundaki tüm hücrelerin düzgün gelişimi ve farklılaşması için gereklidir. Bu hormonlar ayrıca insan hücrelerinin enerjik bileşikleri kullanma şeklini etkileyen protein, yağ ve karbonhidrat metabolizmasını düzenler.
Levotiroksin (T4) ile karşılaştırıldığında, liotironin daha hızlı bir etki başlangıcına ve daha kısa bir biyolojik yarı ömre sahiptir; bu, tiroksin bağlayıcı globulin ve transtiretin'e daha az plazma protein bağlanmasına bağlı olabilir.
Doktorlar, tiroid yoksunluğu çeken hastalar için levotiroksin (T4) yerine veya buna ek olarak kullanabilirler. Bir hastada tiroid kanseri veya Graves hastalığı varsa, iz tiroid dokusunu çıkarmak için radyoaktif iyotlu ablasyon tedavisi kullanılabilir. 131I tedavisinin etkili olması için, iz tiroid dokusunun iyot vermesi gerekir. En iyi yöntem iyot dokusunu aç bırakmaktır ancak bu hasta için hipotiroidi semptomlarına yol açabilir. Levotiroksinden geri çekilme yapılabilir, ancak kalan tiroid dokusunun tamamen aç kalması altı hafta geri çekilir. Levothyroxine'in uzun yarı ömrü nedeniyle altı hafta gerekir. Altı hafta hasta için uygun olmayabilir ve tedaviyi geciktirebilir. Bunun yerine, Liothyronine, tiroid dokusunu aç bırakmak için iki hafta boyunca alınabilir ve alınabilir. Bu levothyroxine'den çok daha güvenli ve daha uygundur.

Diğer bilgiler:

Profesyonel Üretim: Orijinal ve okunaklı bir ilaç üreticisiyiz, tüm ürünler az miktarda yeraltı laboratuvarlarından veya karaborsalardan değil, Standart Çalışma Prosedürüne (SOP) göre GMP koşullarında üretilir, bu nedenle kalite garanti edilir.

Bizim sözümüz:

1.rekabetçi fiyat ile yüksek kalite:
1) Standart: BP / USP
2) Tüm Saflık ≥% 99
3) Biz üretici ve fabrika fiyatı ile yüksek kaliteli ürünler sağlayabilir.

2. Hızlı ve güvenli teslimat
1) Parsel Ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde gönderilebilir. Takip numarası mevcuttur
2) Güvenli ve sağduyulu gönderi. Seçtiğiniz için çeşitli ulaşım yöntemleri.
3) Gümrük oranı% ≥99
4) Ürünlerimizi çok hızlı ve güvenli bir şekilde göndermemize yardımcı olabilecek kendi aracımız / geri kalanımız / distribütörümüz var ve aktarım için stoklarımız var.

3. Biz dünya çapında müşterileri var.
1) Profesyonel hizmet ve zengin deneyim, müşterilerin kendilerini rahat hissetmelerini, yeterli stok ve hızlı teslimat isteklerini karşılamasını sağlar.
2) Pazar geribildirimi ve mal geribildirimi takdir edilecektir, müşterilerin ihtiyacını karşılamak bizim sorumluluğumuzdur.
3) Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, birinci sınıf hizmet müşterilerinden güven ve övgü kazanmak.

İletişim bilgileri
Hubei Holy Biological Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jackson

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)