Ana sayfa Ürünleranabolik bir steroid toz

Kas Büyümesi için Doğal Anadrol Anabolik Steroid Oxymetholone Tozu, CAS 434-07-1

Sertifika
iyi kalite ham steroid tozlar satış için
iyi kalite ham steroid tozlar satış için
Müşteri yorumları
Geçen yıldan beri bu şirketle iş yapıyorum, ürünleri ile her zaman çok mutluyum. Teşekkürler agine

—— Robert Bizden

Paketimi aldım. Çok hızlı. İlk kez. Güçlük yok. Sabrınız için teşekkürler. Yakında biraz daha emir vereceğim

—— Avustralya'dan Luis

Parsel ve hediyem var. Yeni yıl hediyesi Sunny için eşim, karım çok hoşuna gitti. Yeni yılda daha fazla sipariş alacağım.

—— Ürdün ABD'den

Teşekkürler Sunny. Senin hgh ile daha iyi hissediyorum. 4 kg kaybettim ve her şey yolunda. :-) Bir sonraki sipariş için sizinle bağlantı kuracağım.

—— ABD'den Andrew

Jackson ile satın al ve en iyi kalitede ürünlerle iletişim kurması çok daha hızlı! % 100 memnuniyet

—— Brezilya çıkışlı Rafael

Nakliye şaşırtıcı, ürünler sadece 4 gün içinde geldi. Ve kalite gerçekten çok iyi. Müşterilerimizin geri bildirim formu olumludur. Teşekkürler

—— İngiltere'den Kayalık

Gizli paketten çok mutluyum ve bu sefer nakliye çok hızlıydı. Seninle tekrar çalışmayı dört gözle bekliyorum.

—— Fransa'dan Toufik

Sunny ile defalarca işbirliği yaptım. O her zaman çok naziksiniz. Ondan aldığım tüm ürünler iyi. O şimdi düzenli tedarikçimiz.

—— Kanada'dan Aaron

Adamlarınızla iş yaptığınız için çok mutluyum. Ben denedim :-) İyi sonuç. Umarım gelecekte daha fazla anlaşma yapabiliriz.

—— Rusya'dan Dasith

Örnek hediye için teşekkürler, gerçekten beğendim, bir sonraki sıraya ekleyebiliriz.

—— Bizden Ashley

Merhaba Sünni evet Parselden çok memnunum bana on bir büyüme hormonu (jintropin) kiti ve on şişe mavi üst melanotan için bir fiyat verebilir misiniz?

—— Chris

Sadece bir test yap, veereeerery niceeee! En iyi kalite

—— Brezilya'dan Luis

Ben sohbet şimdi

Kas Büyümesi için Doğal Anadrol Anabolik Steroid Oxymetholone Tozu, CAS 434-07-1

Çin Kas Büyümesi için Doğal Anadrol Anabolik Steroid Oxymetholone Tozu, CAS 434-07-1 Tedarikçi
Kas Büyümesi için Doğal Anadrol Anabolik Steroid Oxymetholone Tozu, CAS 434-07-1 Tedarikçi Kas Büyümesi için Doğal Anadrol Anabolik Steroid Oxymetholone Tozu, CAS 434-07-1 Tedarikçi

Büyük resim :  Kas Büyümesi için Doğal Anadrol Anabolik Steroid Oxymetholone Tozu, CAS 434-07-1

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Holybiological
Sertifika: SGS , ISO9001
Model numarası: 434-07-1

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: USD0.6/g
Ambalaj bilgileri: Alüminyum folyo çanta veya gerektiği
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T
Yetenek temini: 600kg / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Görünüm: beyaz veya hemen hemen beyaz kristal toz Paket: Alüminyum folyo çanta veya gerektiği
Teslimat: Kapıdan 5-7 kapı Takma ad: Anadrol
Saflık: % 99.8

Kas Büyümesi için Doğal Anadrol Anabolik Steroid Oxymetholone Tozu CAS 434-07-1

Hızlı Ayrıntılar:

1) ad: Anadrol
2) CAS No: 434-07-1
3) MF: C21H32O3
4) MW: 332.482
5) Saflık:% 99
6) Kalite standardı: USP28 / BP2005
7) Görünüş: süt beyazı kristal toz
8) Ambalaj: senin gerektiren paket tozu
9) Depolama: gölgeleme, kapalı koruma
10) anadrol güçlü etkili oral steroiddir ve oxymetholone (anadrol) aşırı derecede androjeniktir ve aşırı yoğun bir anabolik bileşen ile el ele, son derece androjeniktir ve sporcular antrenman sırasında çok büyük bir "pompa etkisi" yaşarlar Kullanılan kaslarda.
11) Firmamız birçok kaliteli ürün tedarik edebilir. Soruşturma hoşgeldiniz ve ben size daha detaylı bilgi vereceğim.

Açıklama:

Anadrol 50, bir oral anabolik steroid bazlı aktif hormon olan steroiddir. Bu ilaç, 1960 yıllarında, öncelikle anemi ve diğer kas kaybı belirtilerini tedavi etmek için Syntex Pharmaceuticals tarafından geliştirilmiştir. Kas dokusunun hacmini arttırmak bu ürünün ilk amacıdır, bu nedenle atletik performansın iyileştirilmesinde de faydalı olduğu anlamına gelir. Steroid Anadrol 50 mg da hızlı ve verimli yağsız vücut kitle yanı sıra konunun gücünü artar. Bununla birlikte, steroid Androlik, doz belirli bir noktayı aştığında çok hızlı azalan bir etkinlik / miktara sahiptir. Dozlar çok yüksek olduğunda, olumlu etkiler azalır, riskler artar ve kas büyümesini hızlandırmak için hala iştahınız olması çok zor olabilir.
Anadrol 50mg, güçlü bir dihidrotestosterondan (DHT) C17 alkillenmiş bir anabolik steroid alfadır ve daha çok ünlü markası Anadrol 50, Anadrol ve Androlic tarafından bilinir.
1Bu steroid ağız yoluyla kullanılır. Tüm oral anabolik steroidler aa-C17 gibi, karaciğer için çok toksiktir ve kullanımı kısa ömürlü kalmalıdır. Neyse ki, kısa bir kullanım süresi çok iyi sonuçlar elde etmek için yeterli. Bu steroid oldukça güçlü. Vücut, varlığına yeterince hızlı adapte olur ve kas büyümesi ve PTO açısından oldukça hızlı bir şekilde değişir.
Anadrol 50'yi zaten kullananlar bu steroidin çok hızlı bir şekilde aktif olduğunu biliyorlar, bu yüzden hızlı bir şekilde ilerleme, diğer oral anabolik steroidlere kıyasla, özellikle de oral yoldan çok kısa bir sürede görülebilir. Hızlı davrandığından, bu steroid yaklaşık 8,5 aktif saat ömrüne sahiptir, nispeten kısadır, günde bir kez ve bazen günde iki kez alınmaya zorlanır.

Uygulamalar:

Orta düzey. Bir anabolik hormon ilaçları olarak kendini gösterir, protein sentezini teşvik edebilir ve protein displazisini inhibe edebilir ve kan kolesterolünü düşürebilir, kalsiyum fosfor atılımını azaltabilir ve kemik iliği baskılanmasını azaltabilir, gelişimi teşvik edebilir, doku taze öğütücülerini ve granülasyonunu teşvik edebilir. Uzun süreli adrenal kortikal hormon kullanımının neden olduğu adrenal korteks hipofonksiyonuna karşı korunma ve korunma vardır.
Sadece bir vücut geliştirme anabolik steroid olarak Dianabol (metandrostenolon). Ek olarak, özellikle aneminin tedavisi için ve son zamanlarda HIV'den zarar görmüş hastalarda yağsız vücut kitlesinin korunmasına yardımcı olmak için önemli bir tıbbi öneme sahipti.
Yabancılaşma, protein sentezini ve proteini inhibe edebilir ve kan kolesterolünü düşürebilir, kalsiyum fosfor atılımını azaltabilir ve kemik iliği baskılanmasını azaltabilir, gelişimi teşvik edebilir ve

Ürün adı Anadrol
yığın 140601 Rapor 1406-1401
Üretim Tarihi 2014/06/16 Rapor Tarihi 2014/06/17
miktar 180kg Son kullanma tarihi 2017/06/015
Ref. Standart USP 31 Standardı
Analiz Testlerinin Sonuçları
Ölçek USP 31 Standardı Analiz Sonuçları
Açıklama Beyaz Veya Pratik Beyaz Kristal Toz Beyaz kristal toz
Kimlik Gereksinimler Standart
Çözünürlük takas
Erime noktası 172 ~ 178 172 ~ 178
Belirli Rotasyon + 34 ° ~ + 38 ° + 35.1 °
Kurutma kaybı ≤1.0% % 0.20
Organik Uçucu Safsızlıklar ≤850PPM 800 ppm
tahlil 97.0 ~ 103.0% 99.10%
Sonuç Şartname USP 31 ile uyumlu

Kullanımı:

'50'den önce Anadrol'u satın al, bunun yalnız başına alınan bir steroid olmadığını ama Döngü Anadrol 50'de olduğunu unutmayın. Anadrol, genellikle diğer birçok anabolik ürünün bir yığınını (istiflenmesini) içeren bir kursun parçasıdır. Normal steroid kullanımınız için çok iyi bir tamamlayıcıdır. Bu nedenle diğer steroidler, özellikle testosteron mevcut olacaktır. Anadrol düşük androjenik güce sahip ve bu nedenle vücutta aynı anda mevcut diğer anabolik steroidler ile güçlü bir sinerji yaratabilecek. Ek olarak, yukarıda belirtildiği gibi, Anadrol 50 bir programın son haftalarında bir yarışmadan önce bir vücut geliştirmeci için çok faydalı olabilir. Ancak bu uygulama yalnızca iyi durumdaysanız ve Anadrol'a neden olabilecek su tutmasına karşı çok hassas değilseniz kullanılmalıdır. Ayrıca bir aromataz inhibitörü ile katılımını tamamlayacaksınız. Bu yüzden iyi tekrarlıyoruz: Bir vücut geliştirme programının sonunda daha önce açıklamak istemediğiniz ve vücudunuz üzerindeki etkilerini bildiğiniz takdirde, Anadrol kullanın. Lütfen ayrıca Anadrol 50'nin sağladığı dozlara dikkat edin ... Vücut geliştirme yarışmasından hemen önce aylarca süren zor işleri mahvetme riskini almak istemeyeceksiniz!
Anadrol güçlü anabolik mülkiyet ile karakterize bir oral steroid temsil eder.Tıbbi amaçlı, hastalıkların ve kuraklık anemisinin tedavisinde kullanılır Genellikle kırmızı kan hücresi, HIV israf sendromu, osteoporoz ve diğerleri yetersiz üretiminden kaynaklanmaktadır.Anadrol iyi bilinmektedir Vücut geliştirmede, özellikle de büyük ölçüde protein sentezini geliştirerek, geniş kazançları teşvik etmede etkili bir ilaç olarak. Bu uyuşturucu raporunu aldıktan sonra sporcular Genellikle hızlı sonuçlar ve göze çarpan kazançlar.
Anadrol, bir 2-hidroksimetilen grubunun önemli bir ilavesi olan bir Dihidrotestosteron (DHT) tarafından onaylanmış bir bileşiktir. Birçok bakımdan, bu değişikliğe Anadrol'un tanımlayıcı özelliği denilebilir. Diğer DHT Anadrol tabanlı anaboliklerle karşılaştırdığınızda, Anadrol Anadrol'da birçok benzersiz özellik sağlayan çok garip bir değişiklik. Bunu düşündüğünüz zaman çok garip - Winstrol, Masteron, Anavar, Primobolan ve Provironically olarak DHT'den türetilen diğer tüm steroidler döngüleri kesmek için kullanılıyor. Anadrol burada kara koyun ve gerçekten toplamak için kullandığımız tek DHT türevi steroid. Biz (veya en azından I), Anadrol'un kendine özgü doğasından sorumlu olan 2-hidroksimetilen grubunun olduğunu varsaymalıyız.

Bizim avantajlarımız:

  • En kaliteli: biz kendi fabrika ve laboratuvar var,% 99 saflık fabrikamızdan önce garantilidir
  • Zengin deneyim: Steroidler alanında yaklaşık 10 yıldır, gizli paket ve güvenli nakliye konusunda zengin deneyime sahibiz.
  • Gizli paketler: Hem steroid tozu hem de sıvı için farklı tipte gizli paketler. Ve biz de gümrüklerin yüzde yüzünü koruyoruz.
  • Hızlı teslimat: ürünler ödeme aldıktan sonra 1 gün içinde gizlice paketlenmiş ve gönderilebilir. EMS, Fedex, TNT, DHL, UPS seçilebilir.
  • Dünya çapında iş: Paketlerimiz ABD, İngiltere, Brezilya, Kanada, Avustralya, Rusya, Filipinler, İsveç, İsviçre, Polonya, İspanyolca, Portekiz, Macaristan, Hollanda gibi dünya çapındaki ülkelere gönderilmektedir.
  • Yağ enjekte edilebilir steroid: Yağ enjekte edilebilir steroidler sağlar.
  • Makineler: Sterilizasyon filtresi, filtre makinesi, tablet presi, 10ml'lik şişeler, etiket tasarımı ve baskısı.

İletişim bilgileri
Hubei Holy Biological Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jackson

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)