Ana sayfa ÜrünlerAnti-Östrojen Steroidler

Hormonal Kontrasepsiyon Estradiol İnsan Cinsel Hormon Estriol CAS 50-27-1

Sertifika
iyi kalite ham steroid tozlar satış için
iyi kalite ham steroid tozlar satış için
Müşteri yorumları
Geçen yıldan beri bu şirketle iş yapıyorum, ürünleri ile her zaman çok mutluyum. Teşekkürler agine

—— Robert Bizden

Paketimi aldım. Çok hızlı. İlk kez. Güçlük yok. Sabrınız için teşekkürler. Yakında biraz daha emir vereceğim

—— Avustralya'dan Luis

Parsel ve hediyem var. Yeni yıl hediyesi Sunny için eşim, karım çok hoşuna gitti. Yeni yılda daha fazla sipariş alacağım.

—— Ürdün ABD'den

Teşekkürler Sunny. Senin hgh ile daha iyi hissediyorum. 4 kg kaybettim ve her şey yolunda. :-) Bir sonraki sipariş için sizinle bağlantı kuracağım.

—— ABD'den Andrew

Jackson ile satın al ve en iyi kalitede ürünlerle iletişim kurması çok daha hızlı! % 100 memnuniyet

—— Brezilya çıkışlı Rafael

Nakliye şaşırtıcı, ürünler sadece 4 gün içinde geldi. Ve kalite gerçekten çok iyi. Müşterilerimizin geri bildirim formu olumludur. Teşekkürler

—— İngiltere'den Kayalık

Gizli paketten çok mutluyum ve bu sefer nakliye çok hızlıydı. Seninle tekrar çalışmayı dört gözle bekliyorum.

—— Fransa'dan Toufik

Sunny ile defalarca işbirliği yaptım. O her zaman çok naziksiniz. Ondan aldığım tüm ürünler iyi. O şimdi düzenli tedarikçimiz.

—— Kanada'dan Aaron

Adamlarınızla iş yaptığınız için çok mutluyum. Ben denedim :-) İyi sonuç. Umarım gelecekte daha fazla anlaşma yapabiliriz.

—— Rusya'dan Dasith

Örnek hediye için teşekkürler, gerçekten beğendim, bir sonraki sıraya ekleyebiliriz.

—— Bizden Ashley

Merhaba Sünni evet Parselden çok memnunum bana on bir büyüme hormonu (jintropin) kiti ve on şişe mavi üst melanotan için bir fiyat verebilir misiniz?

—— Chris

Sadece bir test yap, veereeerery niceeee! En iyi kalite

—— Brezilya'dan Luis

Ben sohbet şimdi

Hormonal Kontrasepsiyon Estradiol İnsan Cinsel Hormon Estriol CAS 50-27-1

Çin Hormonal Kontrasepsiyon Estradiol İnsan Cinsel Hormon Estriol CAS 50-27-1 Tedarikçi
Hormonal Kontrasepsiyon Estradiol İnsan Cinsel Hormon Estriol CAS 50-27-1 Tedarikçi Hormonal Kontrasepsiyon Estradiol İnsan Cinsel Hormon Estriol CAS 50-27-1 Tedarikçi

Büyük resim :  Hormonal Kontrasepsiyon Estradiol İnsan Cinsel Hormon Estriol CAS 50-27-1

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Holybiological
Sertifika: ISO9001 SGS
Model numarası: 50-27-1

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: USD1/g
Ambalaj bilgileri: Alüminyum folyo çanta veya gerektiği
Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T
Yetenek temini: 600kg / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
EINECS: 200-022-2 Ürün adı: Estriol
Görünüm: Beyaz kristal toz Kullanım: Hormonal kontrasepsiyon
MF: C18H24O3 Sınıf: İlaç

Hormonal Kontrasepsiyon Estradiol İnsan Cinsel Hormon Estriol CAS 50-27-1


Kelimeler: Östriol
CAS No .: 50-27-1
Formül: C18H24O3
Moleküler ağırlık: 288.39
EINECS: 200-022-2
Yoğunluk: 1.255 g / cm3
Erime Noktası: 280-282 ° C (lit.)
Kaynama Noktası: 760 mmHg'de 469 ° C
Parlama Noktası: 220.8 ° C
Saflık: 99%
Görünüş: Beyaz kristal toz
Paket: 1kg / foilbag
Min. sipariş miktarı: 10g
Ödeme: Western Union, Moneygram
Gönderi: EMS, DHL, FedEx, TNT
Teslimat: güvenli ve zamanında, ödemeden sonra 7 gün civarında.


Açıklama:


Estradiol veya daha kesin olarak, 17β-estradiol, bir insan cinsiyet hormonu ve steroid ve birincil dişi cinsiyet hormonudur. Kızgın ve menstrüel kadın üreme döngülerinin düzenlenmesinde adlandırılır ve önemlidir. Estradiol, dişi üreme dokularının gelişimi ve bakımı için esastır, ancak kemik dahil birçok diğer dokularda da önemli etkileri vardır. Erkeklerde östrojen düzeyleri kadınlara göre düşük olsa da, östrojenlerin erkeklerde de temel işlevleri vardır. Östradiol, birçok omurgalıda olduğu gibi birçok kabukluda da, böceklerde, balıkta ve diğer hayvan türlerinde bulunur.
Estradiol veya oestradiol (Amerikan veya İngiliz İngilizcesi kullanımları), estra, Gk. οστρο? (oistros, kelimenin tam anlamıyla "verve veya ilham" anlamına gelir) ve -diol, bu bir steroid ve seks hormonu formunun iki hidroksil grubu taşıyan bir alkol türü olduğunu belirten kimyasal bir isim ve sonektir.
Estradiol, özellikle dişi yumurtalıkların foliküllerinde, ayrıca diğer endokrinlerde (yani hormon üreten) ve endokrin olmayan dokularda (örneğin yağ, karaciğer, adrenal, meme ve sinir dokuları dahil) üretilir. Estradiol, progesterondan biyosentezlenir (kolesterolden iki aşamada, ara ürün pregnenolon yoluyla geldi). Bir ilke yolu daha sonra progesteronu 17-hidroksi-türevine ve daha sonra sıralı sitokrom P450-katalize edilmiş oksidasyonlar yoluyla androstenediona dönüştürür. Bu diona aromatazın etkisi, estron üretir ve bunun üzerinde bir dehidrojenazın etkisi, başlıktaki bileşiği, 17β-estradiol verir .

Uygulama:

Hormonal doğum kontrolü:
Estradiolün kimyasal bir türevi, maksimum doz 200 µg olan etinil estradiol, hormonal kontraseptif cihazların ana bileşenidir. Kombine hormonal kontrasepsiyon formları, hem doğum kontrol yöntemlerinin yumurtlamayı önleme hem de hamileliği önleme yeteneğini açıklayan GnRH, LH ve FSH'nin inhibisyonuna katkıda bulunan etinil estradiol ve bir progestin içerir. Diğer hormonal doğum kontrol tipleri sadece progestin içerir ve etinil östradiol içermez.
Hormon değişim terapisi:
Bir kadının kanındaki düşük düzeyde östradiolün ciddi yan etkileri görülürse (genellikle menopozun başlangıcında veya ooferektomi sonrası), hormon replasman tedavisi verilebilir. Bu tür bir tedavi, endometriyal kanser riskini azaltmak için genellikle bir progestin ile birleştirilir.
Sperm dostu servikal mukus veya uygun bir uterin kaplama geliştirmeye ihtiyaç duyulduğunda kadınlarda kısırlığın tedavisinde östrojen tedavisi kullanılabilir. Bu genellikle clomifene ile birlikte verilir.
Östrojen tedavisi ayrıca ileri prostat kanserini tedavi etmenin yanı sıra meme kanseri semptomlarını hafifletmek için de kullanılabilir.
Tüm ürünler dünya çapında mevcut değildir. Östradiol ayrıca, ana bileşen olmasa da, Premarin gibi konjuge östrojen preparatlarının bir parçasıdır. (Premarin, çok sayıda östrojen türevinden oluşur. Adından da anlaşılacağı gibi, hamile marinlerin idrarından gelir.

Transeksüel kadınlarda hormon replasman tedavisi:


Ana madde: Hormon replasman tedavisi (erkek-kadın)
Trans kadınlar için hormon replasman tedavisinin bir parçası olarak östrojen tedavisi de kullanılır. Oral veya transdermal östradiol ilk tedavi ve geçiş sırasında daha yüksek konsantrasyonlarda kullanılır; Cinsiyet atama ameliyatından sonra kadınlarda hormonları korumak için estradiol düşük dozlarda sürdürülür.
Östrojenlerin istenmeyen etkilere katkıda bulunduğu bazı durumlarda, örneğin, bazı meme kanseri formları, jinekomasti, epifizlerin erken kapanması ve dişi-erkek transseksüel hormon tedavisinde dişileşmenin önlenmesi gibi bazı durumlarda bir hipo-östrojenizm durumunun indüklenmesi faydalı olabilir. Östrojen seviyeleri, gonadotropin salgılayan faktör agonistleri (GnRH agonistleri) kullanarak üretimi inhibe ederek veya anastrozol gibi bir aromataz inhibitörü kullanarak veya tamoksifen gibi bir östrojen reseptör antagonisti ile aromataz enzimini bloke ederek üretimi azaltarak azaltılabilir.

Bir kadının vücudunda doğal olarak çeşitli östrojen türleri ortaya çıkar. Yumurtalık, östronol adı verilen ve östron adı verilen önemli bir östrojene dönüştürülen bir form üretir. Östriol, östradiolden metabolize edilen, öteki ikisinden daha zayıf fakat yine de aktif olan başka bir östrojen şeklidir.
Menopoz semptomları için öngörülen östrojen tabletleri genellikle östradiol, estron veya ikisinin bir kombinasyonunu içerir. Bazı alternatif tıp doktorları, estriol kullanımını alternatif olarak yaygınlaştırmıştır ve estriol'un menopoz semptomları için de etkili olduğuna dair hiçbir şüphe yoktur. Bununla birlikte, diğer östrojen biçimlerinden daha güvenli olduğu iddialarına rağmen, kanıtların dengesi aslında estriol'un tamamen aynı riskleri sunduğunu göstermektedir.


Gereksinimler / Kaynaklar


Estriol vücutta estron, estradiol ve androstenediondan üretilir. Bir ilaç olarak alındığında, sentetik olarak üretilir veya hayvansal ürünlerden çıkarılır.
Terapötik Dozajlar
Normal estriol dozu günde bir kez alınan 2 ila 8 mg'dır. Estriol ayrıca diğer östrojen formları ile birlikte de satılmaktadır.
Terapötik Kullanımlar
Daha yaygın östrojen formları gibi, estriol da menopozal semptomların tedavisinde kullanılır. Çift kör, plasebo kontrollü çalışmalar ve diğer kontrollü çalışmalar, sıcak basmalar, gece terlemeleri, uykusuzluk, vajinal kuruluk ve tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonları dahil menopoz semptomları için etkili oral veya vajinal estriol bulmuşlardır. Estriol ayrıca önlemeye yardımcı olabilir.

 

Bizim avantajlarımız:

1. Biz bu çizgide nişanlandı uzun yıllar deneyime sahip, itibarımız kalite garantisidir. Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, güvenli nakliye ve saygılı satış sonrası servis tüm dünyada müşterilerden güven ve övgü kazanır.

2.Hubei Holybiological Co, Ltd 9 yılı aşkın bir süredir Çin'de profesyonel bir ham toz ve hgh fabrikasıdır, tüm tozlar doğrudan fabrika tedarik edilmektedir.

3. Ürünlerimiz her ay 100kgs üzerinden Almanya, Norveç, Polonya, Finlandiya, İspanya, İngiltere, Fransa, Rusya, ABD, Avustralya, Japonya, Kore ve diğer birçok ülkeye ihracat yaptık.

4. Profesyonel ekip, paket ve sevkıyat için özel ve izleme koduna bakarak 24 saat gümrük gümrük garantilidir. % 100 İngiltere, Norveç, Polonya, İspanya, ABD, Kanada, Brezilya'ya; % 98'i Almanya, Rusya, Avustralya ve Yeni Zelanda'ya geçti.

Tozların çoğu stokta, Ücretli numuneler mevcut, 24 saat içinde gönderilebilir.

5. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz en büyük müşteri talebine odaklanacak, her müşteriyle en büyük coşku ve samimi işbirliğini sürdürüyoruz.

Ürün listesi:


Sıcak satış

Oxandrolone (Anavar)
Oxymetholone (Anadrol)

Stanozolol (Winstrol)
Dianabol (methandrostenolone)

Testosteron

Test Tabanı (Ester yok)
Test Enanthate
Propiyonat Testi
Fenilpropiyonat Testi
İzokaproat Testi
Cypionate Test Et
Test Sustanon 250

Undecanoate Test Et
17-metil-
17α-metil-1-Testosteron
Oral turinabol
Turinabol
Mesterolone
floksimesteron
Stanolon (DHT)

nandrolone

Nandrolone Decanoate (DECA)
Nandrolone Fenipropiyonat

Nandrolone undekanoat
Nandrolone cypiontate

boldenone

Boldenone baz
Boldenone Undecylenate (Equipoise)
Boldnone cypiontate

trenbolone

Trenbolone tabanı
Trenbolone asetat (Finaplix)
Trenbolone enantatı (Parabolan)
Trenbolone sikloheksilmetilkarbonat
Metiltrienolon (Metribolone)

Drostanolone

Drostanolone Propionate (Masteron p)
Drostanolone Enanthate (Masteron)
Süperdrol Tozu (metil-drostanolon) Metaksteron

Methenolone

Metenolon Enanthate

Metenolon Asetat

Diğerleri

Tibolon
Mibolerone
Methylstenbolone
Dehydronandrolon

Dehidroepiandrosteron (DHEA)
7-Keto-DHEA
triamsinolon
Finasterid
Cytomel, T3
L-Tiroksin, T4

Anti-Östrojen

Tamoksifen Sitrat (Nolvadex)
Klomifen sitrat (Clomid)
Eksemestan (Aromasin)

Anastrozol (Arimidex)
Letrazole (Femara / Formestane)

Seks Geliştirme

Cialis (Tadalafil)
Viagra (Sildenafil)
Vardenafil (Levitra)

Asetildenafil (Hongdenafil)
Yohimbin Hcl
dapoksetin

Ağrı kesici

benzokain
Procaini
phenacetin

lidokain
tetracaine

HGH

Hygetropin Kigtropin Jintropin Riptrppin

Getropin HCG HGH eposu

İletişim bilgileri
Hubei Holy Biological Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jackson

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)