Ana sayfa Ürünleranabolik bir steroid toz

53-39-4 Seçme Ürün% 99.8 Min Saflıkta Anabolik Steroid Toz Oxandrolone Anavar

Sertifika
Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Geçen yıldan beri bu şirketle iş yapıyorum, ürünleri ile her zaman çok mutluyum. Teşekkürler agine

—— Robert Bizden

Paketimi aldım. Çok hızlı. İlk kez. Güçlük yok. Sabrınız için teşekkürler. Yakında biraz daha emir vereceğim

—— Avustralya'dan Luis

Parsel ve hediyem var. Yeni yıl hediyesi Sunny için eşim, karım çok hoşuna gitti. Yeni yılda daha fazla sipariş alacağım.

—— Ürdün ABD'den

Teşekkürler Sunny. Senin hgh ile daha iyi hissediyorum. 4 kg kaybettim ve her şey yolunda. :-) Bir sonraki sipariş için sizinle bağlantı kuracağım.

—— ABD'den Andrew

Jackson ile satın al ve en iyi kalitede ürünlerle iletişim kurması çok daha hızlı! % 100 memnuniyet

—— Brezilya çıkışlı Rafael

Nakliye şaşırtıcı, ürünler sadece 4 gün içinde geldi. Ve kalite gerçekten çok iyi. Müşterilerimizin geri bildirim formu olumludur. Teşekkürler

—— İngiltere'den Kayalık

Gizli paketten çok mutluyum ve bu sefer nakliye çok hızlıydı. Seninle tekrar çalışmayı dört gözle bekliyorum.

—— Fransa'dan Toufik

Sunny ile defalarca işbirliği yaptım. O her zaman çok naziksiniz. Ondan aldığım tüm ürünler iyi. O şimdi düzenli tedarikçimiz.

—— Kanada'dan Aaron

Adamlarınızla iş yaptığınız için çok mutluyum. Ben denedim :-) İyi sonuç. Umarım gelecekte daha fazla anlaşma yapabiliriz.

—— Rusya'dan Dasith

Örnek hediye için teşekkürler, gerçekten beğendim, bir sonraki sıraya ekleyebiliriz.

—— Bizden Ashley

Merhaba Sünni evet Parselden çok memnunum bana on bir büyüme hormonu (jintropin) kiti ve on şişe mavi üst melanotan için bir fiyat verebilir misiniz?

—— Chris

Sadece bir test yap, veereeerery niceeee! En iyi kalite

—— Brezilya'dan Luis

Ben sohbet şimdi

53-39-4 Seçme Ürün% 99.8 Min Saflıkta Anabolik Steroid Toz Oxandrolone Anavar

53-39-4 Seçme Ürün% 99.8 Min Saflıkta Anabolik Steroid Toz Oxandrolone Anavar
53-39-4 Seçme Ürün% 99.8 Min Saflıkta Anabolik Steroid Toz Oxandrolone Anavar 53-39-4 Seçme Ürün% 99.8 Min Saflıkta Anabolik Steroid Toz Oxandrolone Anavar 53-39-4 Seçme Ürün% 99.8 Min Saflıkta Anabolik Steroid Toz Oxandrolone Anavar 53-39-4 Seçme Ürün% 99.8 Min Saflıkta Anabolik Steroid Toz Oxandrolone Anavar

Büyük resim :  53-39-4 Seçme Ürün% 99.8 Min Saflıkta Anabolik Steroid Toz Oxandrolone Anavar

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Holybiological
Sertifika: ISO9001 SGS
Model numarası: 121348-98-9
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 gram
Fiyat: USD 1/gram
Ambalaj bilgileri: Alüminyum folyo çanta veya gerektiği
Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T
Yetenek temini: 500 kg / ay

53-39-4 Seçme Ürün% 99.8 Min Saflıkta Anabolik Steroid Toz Oxandrolone Anavar

Açıklama
Anahtar kelime: Anavar CA'LARI: 121348-98-9
Kimyasal formül: C16H22Cl2N2O Saflık: % 99.8
Ambalaj: Sağduyulu Ürün adı: Anavar
Vurgulamak:

legal anabolic steroids

,

pharmaceutical anabolic steroids

53-39-4 Seçme Ürün% 99.8 Min Saflıkta Anabolik Steroid Toz Oxandrolone Anavar

Takma ad: Anavar
CAS No: 53-39-4
Saflık: 99%
MF: C19H30O3
MW: 306.44
Einecs No: 200-172-9

Minimum Sipariş Adedi (minimum sipariş miktarı): 10 gram
Standart: Kurumsal Standart
Görünüş: Beyaz kristalloid toz.
Kullanımı: Farmasötik olarak kullanılabilir, Anavar güç için veya kütle veya çok fazla yetiştiricilik haricinde kesim için iyidir. Kemoterapi.

Uygulama:
Anavar'ın terapötik kapasitedeki etkileri, ortaya çıkan problemi ve daha fazlasını yapmak için büyük ölçüde anlaşılmıştır. Anavar'ın etkilerini performans arttırıcı anlamda incelemek istiyoruz ve bunu yaparken bu steroidin ne zaman değerli olduğunu anlayacaksınız.
Anavar hormonu aromatize olmadığından, kullanım nedeniyle kazanılan herhangi bir ağırlık yağsız kas kütlesi olacaktır. Bu steroid kullanımı nedeniyle su tutma mümkün değildir. Bununla birlikte, sıklıkla steroid şişirme döngüleriyle ilişkili büyük kazanımlar bu steroidden beklenmemelidir, bunun için kesin değildir. Birey sağlam yağsız bir doku kazanabilmelidir ve Anavar'ın kazanımlarının elde tutmak için daha kolay olduğunu bildirmiştir. Ancak Anadrol, Dianabol, gibi tanınmış kitlesel ajanlara benzer kazançlar sağlamayacak. Bazıları istedikleri gibi ılımlı kazanımlara rağmen bulabilirler.
Anavar erkekler için sezon dışı en iyi şişirme steroid olmasa da, kadın kullanımı söz konusu olduğunda bir istisna yapmak zorundayız. Kadınlar Anavar'a erkeklerden çok daha hassastır ve çok etkili bir sezon dışı ajan olabilir. Ayrıca, çoğu kadın, erkek seviyeye yakın hiçbir yerde boyutta kazanç aramıyor; genellikle kaslarda hafif bir artış dönüşüm olabilir.
Cinsiyetten bağımsız olarak, Anavar'ı sezon dışı kitle kazanma aşamalarında kullanan herkes, metabolik güçlendirici özelliklerini takdir edecektir. Anavar Tozu hormonunu destekleyenler, mevsimsel olmayan vücut yağlarını başkalarına göre daha az kazanacaklarını göreceklerdir. Serbest testosteron seviyelerinin artması nedeniyle, bireyler ayrıca diğer steroidlerin daha etkili kullanıldığını görecektir. Çok fazla olmayabilir, ama her son bit yardımcı olur.
Kuşkusuz, erkek veya dişi Anavar ile takviye etmek için en iyi zamanlardan biri kesme aşamasında olacak. Bu aynı zamanda, anabolik steroidler kullanan büyük çoğunluğun, resmi anlamda atletik geliştirme kategorisinden çıkaran rekabetçi sporlara katılmadığı için en yaygın kullanım amacı olacaktır. Vücut yağını kaybetmek için, tükettiğimizden daha fazla kalori yakmalıyız. Başarılı bir diyetin anahtarı, mümkün olduğunca fazla yağsız doku tutarken istenen yağı kaybetmektir; ancak, kas kaybı meydana gelecektir. Diyetinizin ne kadar iyi planlanmış olduğu önemli değildir, güçlü bir anabolik ajan mevcut değilse, bazı kas kaybı meydana gelir. Anavar, etkileri konusunda yukarıda tartışılan gerçekler nedeniyle ihtiyaç duyduğunuz ajandır.
Açıklama:
Anavar (Oxanabol), çoğu oral bileşiğin aksine, en verimli biçimde Dianabol veya Anadrol gibi Class II bileşikleri ile istiflenmiş Sınıf I anabolik steroid olarak sınıflandırılır. Karışık aktiviteye sahip olarak sınıflandırılan, Sınıf I anabolik steroidlerin yüksek dozda kullanımı veya yüksek doz için herhangi bir şey olsaydı çok az şey ekler. Testosteron kullanımının orta dozda ılımlı bir pahalı olsa da, bir yardımcı olabilir.
Anavar genellikle zayıf bir steroid olarak adlandırılır. Bunun nedeninin bir kısmı, bir Sınıf I steroidin tek başına kullanımının hiçbir zaman maksimum derecede etkili olmamasıdır. Diğer bir sebep ise, sahadaki vücut geliştiriciler ve yazarların, anabolik steroidleri değerlendirirken bazen talihsiz ve makul olmayan karşılaştırmalar yapmasıdır.
Oxanabol, anemi ve kalıtsal anjiyoödemle ilgilenmede iyimser sonuçlar verdi. Kanıtlanmış çalışmalar, ilacın genişletilmiş kullanımını ve ek 17α-alkillenmiş steroidleri bulunanlara benzer karaciğer toksisitesi sorunlarını ilişkilendiren bağlantılar vermiştir. Yine de küçük dozlarda, çok sayıda hasta şişkinlik, bulantı ve ishal gibi mide-bağırsak sorunları göstermiştir. Oxanabol (Anavar, Oxanabol) 'un androjen reseptörünü hedef alan spesifitesi, diğer steroidlerin aksine, gençlerde bodur bir gelişme göstermediğini ve olağan ölçülerde, genellikle güç artırıcı büyüme büyümesinin dışına çıkaran net erilleştirici reaksiyonların görülmediğini göstermiştir. . Oxanaboldolar hiçbir şekilde aromatize olmaz ve DHT veya östrojen içine alınan problemler olmadan değildir. Bu haliyle, 20-30 mg'lık tipik bir doz sekiz saate kadar belirgin androjen seviyeleri sunmuştur. Kullanımı genişletmek için, vücut geliştiriciler klasik Oxanabol'u (Anavar, Oxanabol) "istifledi" ve ilerletici güç artırımı artırır.

Ürün adı

Anavar

CAS numarası

Tahliller

% 99 dak

Görünüm

Beyaz toz

paket

Alüminyum folyo çanta veya özelleştirilmiş

Marka adı

Holybiological

Anavatan

Çin

Bizim avantajlarımız:

1. Biz bu çizgide nişanlandı uzun yıllar deneyime sahip, itibarımız kalite garantisidir. Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, güvenli nakliye ve saygılı satış sonrası servis tüm dünyada müşterilerden güven ve övgü kazanır.
2.Hubei Holybiological Co, Ltd 9 yılı aşkın bir süredir Çin'de profesyonel bir ham toz ve hgh fabrikasıdır, tüm tozlar doğrudan fabrika tedarik edilmektedir.
3. Ürünlerimiz her ay 100kgs üzerinden Almanya, Norveç, Polonya, Finlandiya, İspanya, İngiltere, Fransa, Rusya, ABD, Avustralya, Japonya, Kore ve diğer birçok ülkeye ihracat yaptık.
4. Profesyonel ekip, paket ve sevkıyat için özel ve izleme koduna bakarak 24 saat gümrük gümrük garantilidir. % 100 İngiltere, Norveç, Polonya, İspanya, ABD, Kanada, Brezilya'ya; % 98'i Almanya, Rusya, Avustralya ve Yeni Zelanda'ya geçti.
Tozların çoğu stokta, Ücretli numuneler mevcut, 24 saat içinde gönderilebilir.
5. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz en büyük müşteri talebine odaklanacak, her müşteriyle en büyük coşku ve samimi işbirliğini sürdürüyoruz.

HGH:

Ürün adı Şartname
Hygetropin HGH 10IU / şişe 10vials / kit
EPO (Eritropoietin) 3000iu / şişe 5vials / kit
HGH (mavi, Kırmızı, Yeşil, Sarı Üst) 10IU / şişe 10vials / kit
HCG 5000iu / şişe 10vials / kit
Kigtropin HGH 10IU / şişe 10vials / kit
Hygetropin HGH 8iu / şişe 25vials / kit
Jintropin HGH 10IU / şişe 10vials / kit
Getropin HGH 10IU / şişe 10vials / kit
Riptropin HGH 10IU / şişe 10vials / kit
Ansomone HGH 10IU / şişe 10vials / kit
HMG 75iu / şişe 6vials / kit
IGF LR3-0.1 (igtropin) 0.1 mg (100 mcg) / şişe 10vials / kit

İletişim bilgileri
Hubei Holy Biological Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jackson

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)