Ana sayfa Ürünlertestosteron anabolik steroidler

Nörodermatit ve Egzama tedavisinde Adrenal Hormon Medicine Triamcinolone Acetonide

Sertifika
Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Geçen yıldan beri bu şirketle iş yapıyorum, ürünleri ile her zaman çok mutluyum. Teşekkürler agine

—— Robert Bizden

Paketimi aldım. Çok hızlı. İlk kez. Güçlük yok. Sabrınız için teşekkürler. Yakında biraz daha emir vereceğim

—— Avustralya'dan Luis

Parsel ve hediyem var. Yeni yıl hediyesi Sunny için eşim, karım çok hoşuna gitti. Yeni yılda daha fazla sipariş alacağım.

—— Ürdün ABD'den

Teşekkürler Sunny. Senin hgh ile daha iyi hissediyorum. 4 kg kaybettim ve her şey yolunda. :-) Bir sonraki sipariş için sizinle bağlantı kuracağım.

—— ABD'den Andrew

Jackson ile satın al ve en iyi kalitede ürünlerle iletişim kurması çok daha hızlı! % 100 memnuniyet

—— Brezilya çıkışlı Rafael

Nakliye şaşırtıcı, ürünler sadece 4 gün içinde geldi. Ve kalite gerçekten çok iyi. Müşterilerimizin geri bildirim formu olumludur. Teşekkürler

—— İngiltere'den Kayalık

Gizli paketten çok mutluyum ve bu sefer nakliye çok hızlıydı. Seninle tekrar çalışmayı dört gözle bekliyorum.

—— Fransa'dan Toufik

Sunny ile defalarca işbirliği yaptım. O her zaman çok naziksiniz. Ondan aldığım tüm ürünler iyi. O şimdi düzenli tedarikçimiz.

—— Kanada'dan Aaron

Adamlarınızla iş yaptığınız için çok mutluyum. Ben denedim :-) İyi sonuç. Umarım gelecekte daha fazla anlaşma yapabiliriz.

—— Rusya'dan Dasith

Örnek hediye için teşekkürler, gerçekten beğendim, bir sonraki sıraya ekleyebiliriz.

—— Bizden Ashley

Merhaba Sünni evet Parselden çok memnunum bana on bir büyüme hormonu (jintropin) kiti ve on şişe mavi üst melanotan için bir fiyat verebilir misiniz?

—— Chris

Sadece bir test yap, veereeerery niceeee! En iyi kalite

—— Brezilya'dan Luis

Ben sohbet şimdi

Nörodermatit ve Egzama tedavisinde Adrenal Hormon Medicine Triamcinolone Acetonide

Nörodermatit ve Egzama tedavisinde Adrenal Hormon Medicine Triamcinolone Acetonide
Nörodermatit ve Egzama tedavisinde Adrenal Hormon Medicine Triamcinolone Acetonide Nörodermatit ve Egzama tedavisinde Adrenal Hormon Medicine Triamcinolone Acetonide Nörodermatit ve Egzama tedavisinde Adrenal Hormon Medicine Triamcinolone Acetonide

Büyük resim :  Nörodermatit ve Egzama tedavisinde Adrenal Hormon Medicine Triamcinolone Acetonide

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Holybiological
Sertifika: ISO9001 SGS
Model numarası: 76-25-5
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: USD1/g
Ambalaj bilgileri: Alüminyum folyo çanta veya gerektiği
Teslim süresi: 24 saat içinde
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T, MoneyGram
Yetenek temini: 200kg / ay

Nörodermatit ve Egzama tedavisinde Adrenal Hormon Medicine Triamcinolone Acetonide

Açıklama
Adı: Triamsinolon MW: 434.4977
Fiyat: Negotiable Formül: C24H31FO6
Hisse senedi: Stock EINECS: 200-948-7
Vurgulamak:

testosterone steroids

,

testosterone powder source

Nörodermatit ve Egzama tedavisinde Adrenal Hormon Medicine Triamcinolone Acetonide

Hızlı Detay:

İngilizce adı: Triamcinolone acetonide

Eş anlamlılar: KENALOG; ARISTODERM; 9ALPHA-FLUORO-11BETA, 21-DİHİDROKSİ-16ALPHA, 17-ISOPROPİİLIDEDEDOKSİ-1,4-PREGNADIEN-7-20-DIONE; -11BETA, 16ALPHA, 17ALPHA, 21-TETRAHYDROXY-1,4-PREGNADIEN-3,20-DIONE 16,17-ACETONİDE; 9a-floro-11b, 16a, 17a, 21-tetrahidroksi-1,4-pregnadien-3, 20-dion 16,17-asetonid; 9a-floro-16a-hidroksiprednizolon 16a, 17a-asetonid; ALPHA-FLUORO-11BETA, 16ALPHA, 17,21-TETRA-HYDROXYPREGNA-1,4-DIENE-3,20-DIONE
CAS: 76-25-5
EINECS Numarası: 200-948-7
Formül: C24H31FO6
MW: 434.4977

Yoğunluk: 1.33g / cm3
Erime noktası: 274-278 ℃ (dec.)
Kaynama noktası: 576.9 ° C, 760 mmHg'de
Parlama Noktası: 302.7 ° C
Buhar basıncı: 25 ° C'de 1,04E-15mmHg

Deney: 99%
Görünüş: Beyaz kristal toz
Kullanım Alanları: Nörodermatit, egzama, sedef hastalığı, eklem ağrısı, bronşiyal astım ve diğer hastalıklar için adrenal hormon ilaçları

Ürün kategorileri: Steroidler, İlaçlar, Steroid ve Hormon

Açıklama:

Triamsinolon nedir?

Triamsinolon asetonid, çeşitli cilt koşullarını tedavi etmek, ağız yaralarının rahatsızlığını gidermek için ve burun spreyi formunda alerjik riniti tedavi etmek için kullanılan sentetik bir kortikosteroiddir. Triamsinolonun daha güçlü bir türevidir ve prednizonun yaklaşık sekiz katıdır
Ayrıca alerji, artrit, göz hastalıkları, bağırsak sorunları ve cilt hastalıklarını tedavi etmek için enjeksiyon olarak Kenalog ve Volon A markası altında da bilinir. FDA, 2014 yılında Nasacort markası altında burun spreyi formunda ABD'de reçetesiz satılan bir ilaç olarak triamsinolon asetonid yaptı

Triamsinolon, kortikosteroid adı verilen bir ilaç sınıfına aittir. Vücutta iltihaplanmaya neden olan maddelerin salınımını önler.

Ağız yoluyla alınan oral triamsinolon, alerjik bozukluklar, cilt koşulları, ülseratif kolit, artrit, lupus, sedef hastalığı veya solunum bozuklukları gibi birçok farklı durumu tedavi etmek için kullanılır.

Triamsinolon ayrıca bu ilaç rehberinde listelenmeyen amaçlar için kullanılabilir.

Önemli bilgi
Triamsinolona alerjiniz varsa veya vücudunuzun herhangi bir yerinde mantar enfeksiyonu varsa bu ilacı kullanmamalısınız.

Triamsinolon almadan önce doktorunuza tüm tıbbi durumlarınızı ve kullandığınız diğer tüm ilaçları anlatın. Steroid kullanımından etkilenebilecek birçok başka hastalık ve steroidlerle etkileşime girebilen birçok başka ilaç vardır.

Ciddi bir hastalık, ateş veya enfeksiyon gibi olağandışı bir stresiniz varsa veya ameliyat veya tıbbi bir acil durum varsa, steroid ilacınızın ihtiyaçları değişebilir. Doktorunuza tedavi sırasında sizi etkileyen durumlardan bahsedin.


Multipl Skleroz İçin Yeni Oral Ajanlar: Bir Sağlık Uzmanının Kılavuzu
Triamsinolon gibi steroid ilaçlar bağışıklık sisteminizi zayıflatabilir, enfeksiyon almanızı veya daha önce yaşamış olduğunuz ya da yakın zamanda geçirmiş olduğunuz bir enfeksiyonu kötüleştirmenizi kolaylaştırabilir. Doktorunuza son birkaç hafta içinde geçirdiğiniz herhangi bir hastalık veya enfeksiyon hakkında bilgi verin.

Hastalanan veya enfeksiyonu olan insanlara yakın olmaktan kaçının. Su çiçeği veya kızamığa maruz kalırsanız doktorunuzu önleyici tedavi için arayın. Bu ilaçlar steroid ilacı kullanan kişilerde ciddi veya hatta ölümcül olabilir.

Triamsinolon kullanırken “canlı” bir aşı almayın. Steroid alırken aşılar da işe yaramayabilir.

Birden triamsinolon kullanmayı bırakmayın, aksi halde rahatsızlıktan kaçınma semptomları yaşayabilirsiniz. İlaçları durdururken yoksunluk belirtilerinin nasıl önlenebileceği konusunda doktorunuzla konuşun. Tıbbi bir uyarı etiketi kullanın veya triamsinolon aldığınızı belirten bir kimlik kartı taşıyın. Sizi tedavi eden herhangi bir sağlık hizmeti sağlayıcısı, steroid ilacı aldığınızı bilmelidir.

Bu ilacı almadan önce
Triamsinolona alerjiniz varsa veya vücudunuzun herhangi bir yerinde mantar enfeksiyonu varsa bu ilacı kullanmamalısınız.

Steroid ilaçları bağışıklık sisteminizi zayıflatıp enfeksiyona girmenizi kolaylaştırabilir. Steroidler, zaten sahip olduğunuz bir enfeksiyonu kötüleştirebilir veya yakın zamanda geçirmiş olduğunuz bir enfeksiyonu yeniden etkinleştirebilir. Bu ilacı almadan önce, doktorunuza son birkaç hafta içinde geçirmiş olduğunuz herhangi bir hastalık veya enfeksiyon hakkında bilgi verin.

Triamsinolonu güvenle alabileceğinizden emin olmak için, aşağıdaki koşullardan herhangi birinin olup olmadığını doktorunuza söyleyin:

karaciğer hastalığı (siroz gibi);
böbrek hastalığı;
bir tiroid bozukluğu;
şeker hastalığı;
sıtma öyküsü;
tüberküloz;
osteoporoz;
myastenia gravis gibi bir kas bozukluğu;
glokom veya katarakt;
gözlerin herpes enfeksiyonu;
mide ülseri, ülseratif kolit veya divertikülit;
depresyon veya akıl hastalığı;
konjestif kalp yetmezliği; veya
yüksek tansiyon
FDA gebelik kategorisi C. Triamsinolonun anne karnındaki bebeğe zarar verip vermeyeceği bilinmemektedir. Bu ilacı kullanırken hamile olup olmadığınızı veya hamile kalmayı planladığınızı doktorunuza söyleyin. Triamsinolon anne sütüne geçebilir ve emzirilen bebeğe zarar verebilir. Bebeğinizi emziriyorsanız, doktorunuza söylemeden bu ilacı kullanmayın. Triamsinolon, çocuklarda büyümeyi etkileyebilir. Çocuğunuzun triamsinolon kullanırken normal bir oranda büyümediğini düşünüyorsanız doktorunuzla konuşun.

Uygulama:

Enjekte edilebilir bir eklem içi olarak triamsinolon asetonid, çeşitli kas-iskelet sistemi rahatsızlıklarını tedavi etmek için kullanılmıştır. Topikal bir merhem olarak uygulandığında, cilde uygulanan, gözler, ağız ve genital alandan kaçınarak, zehirli sarmaşık, meşe ve sumaktan kabarcıklar almak için kullanılır. Hemen rahatlama sağlar ve oral prednizon kullanmadan önce kullanılır. Oral / diş macunu preparatları, aftöz ülserlerin tedavisinde kullanılır.
Bir intravitreal enjeksiyon olarak, triamsinolon asetonid, çeşitli göz hastalıklarını tedavi etmek için kullanılmış ve maküler ödemin azaltılmasında faydalı bulunmuştur. İlaç denemeleri, iki yıl boyunca yapay lensleri olan gözlerde VEGF karşıtı ilaçlar kadar etkili olduğunu bulmuştur.
Nadiren, astım, atopik dermatit, kontakt dermatit, uzun ömürlü veya mevsimsel alerjik rinit, serum hastalığı ve transfüzyon ve ilaç aşırı duyarlılığı gibi konvansiyonel tedavilerin başarısız olduğu şiddetli veya güçsüz alerjik durumların kontrolü için intramüsküler triamsinolon asetonid enjeksiyonu gösterilebilir. reaksiyonları.

Bizim avantajlarımız:

1, rekabetçi fiyat ile yüksek kalite:
1) Standart BP / USP
2) Tüm Saflık ≥% 99
3) Biz üretici ve fabrika fiyatı ile yüksek kaliteli ürünler sağlayabilir.

2, Hızlı ve güvenli teslimat
1) Parsel Ödeme yapıldıktan sonra 24 saat içinde gönderilebilir. Takip numarası mevcuttur
2) Güvenli ve sağduyulu gönderi. Seçtiğiniz için çeşitli ulaşım yöntemleri.
3) Gümrük oranı% ≥99
4) Ürünlerimizi çok hızlı ve güvenli bir şekilde göndermemize yardımcı olabilecek kendi aracımız / geri kalanımız / distribütörümüz var ve aktarım için stoklarımız var.

3, biz dünya çapında müşterileri var.
1) Profesyonel hizmet ve zengin deneyim, müşterilerin kendilerini rahat hissetmelerini, yeterli stok ve hızlı teslimat isteklerini karşılamasını sağlar.
2) Pazar geribildirimi ve mal geribildirimi takdir edilecektir, müşterilerin ihtiyacını karşılamak bizim sorumluluğumuzdur.
3) Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, birinci sınıf hizmet müşteriden güven ve övgü kazanmak.

İlgili Kadın Hormon Steroidleri:

östradiol östron hidrokortizon
Estradiol valerate estriol Hidrokortizon asetat
Estradiol benzoat Nylestriol meprednizon
Estradiol sipiyonat dietilstilbestrol Prednizon asetat
Estradiol enantate heksestrolü Bentelan
Etinil östradiol progesteron Betametazon
Algestone asetophenide Medroksiprogesteron asetat Clobetasol propiyonat
etisteron noretindron Halobetasol propiyonat
19-Noretindron asetat Mifepriston Deflazacort
Noretisterone Enanthate Methyldienedione tazaroten
Etinodiol diasetat Eplerenon ekdıson
Pregnenolon asetat levonorgestrel'in Desloratadin
lınestrenol Allylestrenol Prednizolon fosfat sodyum
Klormadinon asetat Dienogestrel Fluorometholone Acetate
Cyproterone asetat drospirenon Deksametazon Asetat
Megestrol asetat pregnenolon Deksametazon Sodyum Fosfat
Melengestrol asetat Mometazon furoat Deksametazon palmitat
Betametazon asetat Beklometazon dipropiyonat Fluocinolone acetonide
Betametazon Dipropiyonat Betametazon 17 dereceli


İletişim bilgileri
Hubei Holy Biological Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jackson

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)