Ana sayfa Ürünlerham steroid tozlar

Beyaz Estradiol Ham Steroid Tozları Kızılötesi Emilim Yüksek Saf

Sertifika
Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Geçen yıldan beri bu şirketle iş yapıyorum, ürünleri ile her zaman çok mutluyum. Teşekkürler agine

—— Robert Bizden

Paketimi aldım. Çok hızlı. İlk kez. Güçlük yok. Sabrınız için teşekkürler. Yakında biraz daha emir vereceğim

—— Avustralya'dan Luis

Parsel ve hediyem var. Yeni yıl hediyesi Sunny için eşim, karım çok hoşuna gitti. Yeni yılda daha fazla sipariş alacağım.

—— Ürdün ABD'den

Teşekkürler Sunny. Senin hgh ile daha iyi hissediyorum. 4 kg kaybettim ve her şey yolunda. :-) Bir sonraki sipariş için sizinle bağlantı kuracağım.

—— ABD'den Andrew

Jackson ile satın al ve en iyi kalitede ürünlerle iletişim kurması çok daha hızlı! % 100 memnuniyet

—— Brezilya çıkışlı Rafael

Nakliye şaşırtıcı, ürünler sadece 4 gün içinde geldi. Ve kalite gerçekten çok iyi. Müşterilerimizin geri bildirim formu olumludur. Teşekkürler

—— İngiltere'den Kayalık

Gizli paketten çok mutluyum ve bu sefer nakliye çok hızlıydı. Seninle tekrar çalışmayı dört gözle bekliyorum.

—— Fransa'dan Toufik

Sunny ile defalarca işbirliği yaptım. O her zaman çok naziksiniz. Ondan aldığım tüm ürünler iyi. O şimdi düzenli tedarikçimiz.

—— Kanada'dan Aaron

Adamlarınızla iş yaptığınız için çok mutluyum. Ben denedim :-) İyi sonuç. Umarım gelecekte daha fazla anlaşma yapabiliriz.

—— Rusya'dan Dasith

Örnek hediye için teşekkürler, gerçekten beğendim, bir sonraki sıraya ekleyebiliriz.

—— Bizden Ashley

Merhaba Sünni evet Parselden çok memnunum bana on bir büyüme hormonu (jintropin) kiti ve on şişe mavi üst melanotan için bir fiyat verebilir misiniz?

—— Chris

Sadece bir test yap, veereeerery niceeee! En iyi kalite

—— Brezilya'dan Luis

Ben sohbet şimdi

Beyaz Estradiol Ham Steroid Tozları Kızılötesi Emilim Yüksek Saf

Beyaz Estradiol Ham Steroid Tozları Kızılötesi Emilim Yüksek Saf
Beyaz Estradiol Ham Steroid Tozları Kızılötesi Emilim Yüksek Saf Beyaz Estradiol Ham Steroid Tozları Kızılötesi Emilim Yüksek Saf Beyaz Estradiol Ham Steroid Tozları Kızılötesi Emilim Yüksek Saf

Büyük resim :  Beyaz Estradiol Ham Steroid Tozları Kızılötesi Emilim Yüksek Saf

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Holybiological
Sertifika: SGS, ISO9001
Model numarası: 50-28-2
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Aylık 600kg
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T

Beyaz Estradiol Ham Steroid Tozları Kızılötesi Emilim Yüksek Saf

Açıklama
Ticaret vadeli: FOB, CIF, EXW Ürün adı: Estradiol
Görünüm: Beyaz kristal toz İhracat pazarları: Küresel
Standart: USP Saflık: % 99
Politika: Yeniden Nakliye Politikası Tedarik: Stock
Vurgulamak:

raw hormone powder

,

bodybuilding supplements steroids

Beyaz Estradiol Ham Steroid Tozları Kızılötesi Emilim Yüksek Saf

Ürün Detayları:

1, Üretici: Kutsal Biyolojik

2, MF: C18H24O2

3, MW: 272,38

4, Saflık: 99%

5, karakter: beyaz kristal toz

6, Kararlılık: Kararlı. Güçlü oksitleyici ajanlarla uyuşmaz.

Açıklama:

Estradiol veya daha kesin olarak, 17β estradiol, bir insan cinsiyet hormonu ve steroid ve primer kadın cinsiyet hormonudur. Kızgın ve menstrüel kadın üreme döngülerinin düzenlenmesinde adlandırılır ve önemlidir. Estradiol, dişi üreme dokularının gelişimi ve bakımı için esastır, ancak kemik dahil birçok diğer dokularda da önemli etkileri vardır. Erkeklerde östrojen düzeyleri kadınlara göre düşük olsa da, östrojenlerin erkeklerde de temel işlevleri vardır. Östradiol, birçok omurgalıda olduğu gibi birçok kabukluda da, böceklerde, balıkta ve diğer hayvan türlerinde bulunur.

Estradiol veya oestradiol (Amerikan veya İngiliz İngilizcesi kullanımları), estra Gk. οistστρος (oistros, kelimenin tam anlamıyla "verve veya ilham [4] anlamına gelir ve diol, bu steroid ve cinsiyet hormonunun bu biçiminin iki hidroksil grubu içeren bir alkol türü olduğunu belirten kimyasal bir isim ve sonektir.

Estradiol, özellikle dişi yumurtalıkların foliküllerinde, ayrıca diğer endokrinlerde (yani hormon üreten) ve endokrin olmayan dokularda (örneğin yağ, karaciğer, adrenal, meme ve sinir dokuları dahil) üretilir. Östradiol, progesterondan biyosentezlenir (kolesterolden iki adımda, ortada pregnenolon vasıtasıyla). [Atıf yapılan alıntı] Bu diondaki aromatazın etkisi estron üretir ve bunun üzerindeki bir dehidrojenazın etkisi, başlıktaki bileşik olan 17β-estradiol'ü verir.

Etkileri :

Dişi üreme: Dişilerde östradiol, üreme organlarının dokusu için vajinanın astarını, servikal bezlerin, endometriyumun ve fallop tüplerinin astarını destekleyen bir büyüme hormonu olarak işlev görür. Myometriumun büyümesini arttırır. Östradiol, yumurtalıkta oositleri korumak için gerekli görünmektedir. Adet döngüsü sırasında, büyüyen folikülün ürettiği estradiol, pozitif geri besleme sistemi aracılığıyla, luteinize edici hormon dalgalanmasına neden olan ve yumurtlamayı tetikleyen hipotalamik-hipofiz olaylarını tetikler. Luteal fazda, estradiol, progesteron ile birlikte, implantasyon için endometriyum hazırlar. Hamilelik sırasında, plasenta üretimine bağlı olarak estradiol artar. Babunlarda östrojen üretiminin engellenmesi gebelik kaybına yol açmakta ve östradiolün gebeliğin korunmasında rol oynadığını göstermektedir. Araştırma, östrojenlerin doğum eyleminin başlatılmasındaki rolünü araştırıyor. Luteal fazda progesteronun maruz kalmasından önce östradiol eylemleri gerekir.

Cinsel gelişim: Kadınlarda sekonder cinsiyet özelliklerinin gelişimi östrojenler tarafından spesifik, östradiol tarafından yönlendirilir. Bu değişiklikler ergenlik döneminde başlar, çoğu üreme yılları boyunca artar ve menopozdan sonra azalan östradiol desteği ile daha az belirginleşir. Böylece östradiol meme gelişimini arttırır ve kemik, eklem ve yağ birikimini etkileyen vücut şeklindeki değişikliklerden sorumludur. Yağ yapısı ve cilt bileşimi östradiol ile modifiye edilir.

Erkek üreme: Östradiolün (ve östrojenlerin) erkek üreme üzerindeki etkisi karmaşıktır. Estradiol, aromatazın esas olarak memeli testisinin Leydig hücrelerinde, fakat aynı zamanda bazı germ hücrelerinde ve olgun olmayan memelilerin Sertoli hücrelerinde de üretilir. Erkek sperm hücrelerinin apoptozunu önlemek için işlev görür (in vitro).

Çeşitli araştırmalar, dünyanın birçok yerinde sperm sayılarının azaldığını ve çevrede östrojen maruziyetinin neden olarak kabul edildiğini göstermiştir.

Subfertil erkeklerin bir alt popülasyonunda estradiol üretiminin baskılanması, semen analizini iyileştirebilir.

Klinefelters sendromu gibi cinsiyet kromozomu genetik koşullarına sahip erkekler daha yüksek düzeyde estradiol alacaktır.

Kemik [değiştir] Estradiol kemik üzerinde derin bir etkiye sahiptir. Onsuz bireyler (veya diğer östrojenler), epifiz kapanması geciktirildiği veya gerçekleşmeyebileceği için uzun ve eunukoid hale gelecektir. Kemik yapısı de etkilenir ve erken osteopeni ve osteoporoz ile sonuçlanır. Ayrıca, menopoz geçmiş kadınlar, göreceli östrojen eksikliği nedeniyle hızlandırılmış bir kemik kütlesi kaybı yaşarlar.

Karaciğer: Estradiol karaciğerde karmaşık etkilere sahiptir. Kolestaza yol açabilir. Lipoproteinler, bağlayıcı proteinler ve kanın pıhtılaşmasından sorumlu proteinler dahil olmak üzere birçok proteinin üretimini etkiler.

Beyin: Beyinde steroid öncüllerinden östrojenler üretilebilir. Antioksidanlar olarak, nöroprotektif fonksiyona sahip oldukları bulunmuştur.

Özellikler

östradiol

Parti boyutu

miktar

1 kg

Üretim tarihi

2015/05/08

Seri No.

20150508

Son kullanma tarihi

2017/07/07

Rapor Tarihi

2015/05/17

Referans Standardı

USP 34

Paketleme

Folyo çantası

ÖLÇEK

KABUL KRİTERLERİ

SONUÇLAR

Kimlik

Kızılötesi emilim

Pozitif

Özellikleri

Beyaz veya kremsi beyaz, kristal toz

uymak

Erime noktası

173 ~ 179 derece

177 ~ 179 derece

Belirli rotasyon

76 ° ~ 83 °

78.5 °

Su

≤3.5%

pas

tahlil

97 .0 ~ 103.0percent

99,37%

Kurutma kaybı

≤0.5percent

% 0.21

İlgili maddeler

toplam kirlilikler

Geçiş

Artık çözücüler

etanol .50.5 yüzde

Geçiş

Sonuç

Bu parti USP 34 ile uyumludur.

Rekabet avantajı:

1. Biz Çin'den ham steroid tozları profesyonel bir üreticiyiz. Şirketimiz bu alanda uzun yıllardır uzmanlaşmıştır ve tüm müşterilerimize büyük ün kazandı.

2. ürünlerimiz ABD, Brezilya, Kanada, Almanya, İngiltere, İspanya, Fransa, Norveç, Romanya, İtalya, Avustralya ve diğer birçok bölgelere ihraç ettik. Tüm müşterilerimizle uzun vadeli işbirliği ilişkileri kurarız.

3. Ödeme alındıktan sonra 24 saat içinde sevk edilebilir.

4. Yüksek kalite, en iyi fiyat, birinci sınıf hizmet, yüksek başarılı teslimat oranı.

İletişim bilgileri
Hubei Holy Biological Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jackson

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)