Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Testosteron Enanthate Dozu ve Uygulaması

Sertifika
Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Geçen yıldan beri bu şirketle iş yapıyorum, ürünleri ile her zaman çok mutluyum. Teşekkürler agine

—— Robert Bizden

Paketimi aldım. Çok hızlı. İlk kez. Güçlük yok. Sabrınız için teşekkürler. Yakında biraz daha emir vereceğim

—— Avustralya'dan Luis

Parsel ve hediyem var. Yeni yıl hediyesi Sunny için eşim, karım çok hoşuna gitti. Yeni yılda daha fazla sipariş alacağım.

—— Ürdün ABD'den

Teşekkürler Sunny. Senin hgh ile daha iyi hissediyorum. 4 kg kaybettim ve her şey yolunda. :-) Bir sonraki sipariş için sizinle bağlantı kuracağım.

—— ABD'den Andrew

Jackson ile satın al ve en iyi kalitede ürünlerle iletişim kurması çok daha hızlı! % 100 memnuniyet

—— Brezilya çıkışlı Rafael

Nakliye şaşırtıcı, ürünler sadece 4 gün içinde geldi. Ve kalite gerçekten çok iyi. Müşterilerimizin geri bildirim formu olumludur. Teşekkürler

—— İngiltere'den Kayalık

Gizli paketten çok mutluyum ve bu sefer nakliye çok hızlıydı. Seninle tekrar çalışmayı dört gözle bekliyorum.

—— Fransa'dan Toufik

Sunny ile defalarca işbirliği yaptım. O her zaman çok naziksiniz. Ondan aldığım tüm ürünler iyi. O şimdi düzenli tedarikçimiz.

—— Kanada'dan Aaron

Adamlarınızla iş yaptığınız için çok mutluyum. Ben denedim :-) İyi sonuç. Umarım gelecekte daha fazla anlaşma yapabiliriz.

—— Rusya'dan Dasith

Örnek hediye için teşekkürler, gerçekten beğendim, bir sonraki sıraya ekleyebiliriz.

—— Bizden Ashley

Merhaba Sünni evet Parselden çok memnunum bana on bir büyüme hormonu (jintropin) kiti ve on şişe mavi üst melanotan için bir fiyat verebilir misiniz?

—— Chris

Sadece bir test yap, veereeerery niceeee! En iyi kalite

—— Brezilya'dan Luis

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Testosteron Enanthate Dozu ve Uygulaması
hakkında en son şirket haberleri Testosteron Enanthate Dozu ve Uygulaması
Genel olarak, preparatın uzun süreli etkisinden dolayı ayda 400 mg'ın üzerindeki toplam dozlar gerekli değildir. Her iki haftadan daha sık enjeksiyonlar nadiren belirtilir. Islak bir iğnenin veya ıslak bir şırınganın kullanılması çözeltinin bulanıklaşmasına neden olabilir; ancak bu, malzemenin kuvvetini etkilemez. Parenteral ilaç ürünleri, solüsyon ve kabın izin verdiği her yerde, uygulamadan önce partikül madde ve renk değişikliği açısından görsel olarak kontrol edilmelidir. Testosteron Enanthate enjeksiyonu berrak, renksiz ila soluk sarı renkli bir çözeltidir. Yer değiştirme terapisi, yani, ötizm için, önerilen dozaj her 2 ila 4 haftada bir 50 ila 400 mg'dır.

Çeşitli dozaj rejimleri kullanılmıştır; Bazıları, başlangıçta ergenlik ilerledikçe kademeli artışlarla, bakım seviyelerinde bir düşüş olsun ya da olmasın, daha düşük dozajlar gerektirir. Diğer rejimler, ergenlik dönemindeki değişiklikleri tetiklemek için daha yüksek dozu ve ergenlik sonrası bakım için düşük dozajı gerektirir. Hem başlangıç ​​dozunun belirlenmesinde hem de dozun ayarlanmasında kronolojik ve iskelet yaşları dikkate alınmalıdır. Dozaj, sınırlı bir süre, örneğin 4 ila 6 ay, her 2 ila 4 haftada bir 50 ila 200 mg aralığındadır. Kemik olgunlaşması ve iskelet gelişimi miktarını belirlemek için uygun aralıklarla röntgen çekilmelidir.

Her 2 ila 4 haftada bir 200 ila 400 mg doz tavsiye edilir. Metastatik meme kanseri olan kadınlar yakından takip edilmelidir çünkü androjen tedavisi zaman zaman hastalığı hızlandırıyor gibi görünmektedir.

Pub Zaman : 2015-04-18 15:25:01 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hubei Holy Biological Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jackson

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)