Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri Peptitler VS HGH

Sertifika
Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Geçen yıldan beri bu şirketle iş yapıyorum, ürünleri ile her zaman çok mutluyum. Teşekkürler agine

—— Robert Bizden

Paketimi aldım. Çok hızlı. İlk kez. Güçlük yok. Sabrınız için teşekkürler. Yakında biraz daha emir vereceğim

—— Avustralya'dan Luis

Parsel ve hediyem var. Yeni yıl hediyesi Sunny için eşim, karım çok hoşuna gitti. Yeni yılda daha fazla sipariş alacağım.

—— Ürdün ABD'den

Teşekkürler Sunny. Senin hgh ile daha iyi hissediyorum. 4 kg kaybettim ve her şey yolunda. :-) Bir sonraki sipariş için sizinle bağlantı kuracağım.

—— ABD'den Andrew

Jackson ile satın al ve en iyi kalitede ürünlerle iletişim kurması çok daha hızlı! % 100 memnuniyet

—— Brezilya çıkışlı Rafael

Nakliye şaşırtıcı, ürünler sadece 4 gün içinde geldi. Ve kalite gerçekten çok iyi. Müşterilerimizin geri bildirim formu olumludur. Teşekkürler

—— İngiltere'den Kayalık

Gizli paketten çok mutluyum ve bu sefer nakliye çok hızlıydı. Seninle tekrar çalışmayı dört gözle bekliyorum.

—— Fransa'dan Toufik

Sunny ile defalarca işbirliği yaptım. O her zaman çok naziksiniz. Ondan aldığım tüm ürünler iyi. O şimdi düzenli tedarikçimiz.

—— Kanada'dan Aaron

Adamlarınızla iş yaptığınız için çok mutluyum. Ben denedim :-) İyi sonuç. Umarım gelecekte daha fazla anlaşma yapabiliriz.

—— Rusya'dan Dasith

Örnek hediye için teşekkürler, gerçekten beğendim, bir sonraki sıraya ekleyebiliriz.

—— Bizden Ashley

Merhaba Sünni evet Parselden çok memnunum bana on bir büyüme hormonu (jintropin) kiti ve on şişe mavi üst melanotan için bir fiyat verebilir misiniz?

—— Chris

Sadece bir test yap, veereeerery niceeee! En iyi kalite

—— Brezilya'dan Luis

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Peptitler VS HGH
hakkında en son şirket haberleri Peptitler VS HGH
Peptitler VS HGH

GHRP'ler küçük, kolay ulaşılabilir hedefler için uygun, ancak hedefiniz oldukça hırslıysa, hgh daha iyidir. Çünkü yüksek dozlarda, ghrps diğer hormonları belirgin şekilde artırabilir ve bu kötüdür.

Peptitler bisiklete binmek, patlamak ve hatta bir yolculuk yapmak için iyi bir katkı sağlar, ancak ödediğiniz parayı aldığınızdan emin olmanız gerekir. Çoğu zaman, GHRP'lerin yan etkilerini taklit eden ancak hiçbir yararı olmayan bazı düşük kaliteli bok veya şeyler elde edersiniz. Kaynağınızı araştırın ve kaynağa girdi alın. Yine de, kaynağınızı araştırın, çünkü dışarıda bir vücut geliştirmeci üzerinde hızlı bir para kazanmak isteyen dürüst olmayan insanlar var. İşte seçenekler; GHRP-6, GHRP-2 ve Ipamorelin. Şimdi, hepsi hareket tarzlarına çok benziyor, insan vücudundaki Büyüme Hormonu (GH) seviyelerini Ghrelin hormonunun salgılanmasını artırarak arttırmaya çalışıyorlar. Miligram bazında miligram olarak, hepsi insan vücudundaki GH seviyelerini arttırma kabiliyetleri bakımından oldukça eşittir, GHRP-2 biraz daha verimlidir.

3 GHRP peptidi arasındaki ana fark, yan etkilerinde yatmaktadır. GHRP-6 birçokları için açlıkta önemli bir artışa neden oluyor, bu nedenle "toplu" olmak isteyen insanlar için iyi, ancak yağ kaybetmeye çalışanlar için iyi değil. GHRP-2 genellikle açlığı uyarmadığı için diyet yapan kişiler için tercih edilir, ancak kortizol (bir stres hormonu), prolaktin (seksüel tahrikini azaltan bir hormon) ve aldosteron (su tutulmasını destekleyen bir hormon) yükseltir. -6 ve Ipamorelin. Ipamorelin, açlıkta bir artışa neden olduğu için GHRP-6'ya benzer (ancak GHRP-6 kadar dramatik değildir). Bununla birlikte, önerilen dozajlarda kortizol, prolaktin veya aldosteron artırmadığından, bu hormonlara duyarlı olanlar için tercih edilen bir seçimdir.

Artık kortizol, GHRP-2 ve GHRP-6 üzerinde kolayca kontrol edilebilir ve 11-OXO (Andrenosterone) ilavesiyle bazı kazanımlar ekleyebilirsiniz. 300 mg kadar az miktarda güçlü kortizol ve 900 mg kadar daha yüksek dozajlar sağlayan metile edilmemiş bir oral steroiddir, aslında 900mg yağ kaybı verir ve hatta kortizol kontrolüne ek olarak yağsız kas ekler.

Pub Zaman : 2016-04-07 10:42:25 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hubei Holy Biological Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jackson

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)