Ana sayfa Haberler

hakkında şirket haberleri IGF-1 İnsülin Benzeri Büyüme Faktörü

Sertifika
Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Geçen yıldan beri bu şirketle iş yapıyorum, ürünleri ile her zaman çok mutluyum. Teşekkürler agine

—— Robert Bizden

Paketimi aldım. Çok hızlı. İlk kez. Güçlük yok. Sabrınız için teşekkürler. Yakında biraz daha emir vereceğim

—— Avustralya'dan Luis

Parsel ve hediyem var. Yeni yıl hediyesi Sunny için eşim, karım çok hoşuna gitti. Yeni yılda daha fazla sipariş alacağım.

—— Ürdün ABD'den

Teşekkürler Sunny. Senin hgh ile daha iyi hissediyorum. 4 kg kaybettim ve her şey yolunda. :-) Bir sonraki sipariş için sizinle bağlantı kuracağım.

—— ABD'den Andrew

Jackson ile satın al ve en iyi kalitede ürünlerle iletişim kurması çok daha hızlı! % 100 memnuniyet

—— Brezilya çıkışlı Rafael

Nakliye şaşırtıcı, ürünler sadece 4 gün içinde geldi. Ve kalite gerçekten çok iyi. Müşterilerimizin geri bildirim formu olumludur. Teşekkürler

—— İngiltere'den Kayalık

Gizli paketten çok mutluyum ve bu sefer nakliye çok hızlıydı. Seninle tekrar çalışmayı dört gözle bekliyorum.

—— Fransa'dan Toufik

Sunny ile defalarca işbirliği yaptım. O her zaman çok naziksiniz. Ondan aldığım tüm ürünler iyi. O şimdi düzenli tedarikçimiz.

—— Kanada'dan Aaron

Adamlarınızla iş yaptığınız için çok mutluyum. Ben denedim :-) İyi sonuç. Umarım gelecekte daha fazla anlaşma yapabiliriz.

—— Rusya'dan Dasith

Örnek hediye için teşekkürler, gerçekten beğendim, bir sonraki sıraya ekleyebiliriz.

—— Bizden Ashley

Merhaba Sünni evet Parselden çok memnunum bana on bir büyüme hormonu (jintropin) kiti ve on şişe mavi üst melanotan için bir fiyat verebilir misiniz?

—— Chris

Sadece bir test yap, veereeerery niceeee! En iyi kalite

—— Brezilya'dan Luis

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
IGF-1 İnsülin Benzeri Büyüme Faktörü
hakkında en son şirket haberleri IGF-1 İnsülin Benzeri Büyüme Faktörü
IGF-1 İnsülin Benzeri Büyüme Faktörü 1


IGF-1 veya insülin benzeri büyüme faktörü 1 (marka: Increlex), insülin ile çok yakından ilgili bir büyüme faktörüdür. İnsülinle aynı miktarda amino asit taşır ve GH'ye karşı anabolik reaksiyonlardan sorumludur. IGF-1 çocukluk büyümesinde önemli bir faktördür ve yetişkinlerde yüksek oranda anaboliktir. Ayrıca Increlex markası ve genel adı mecasermin tarafından da bilinir.

Arka fon

1970'lerde, IGF-1 “Sülfasyon Faktörü” ve “Bastırılamaz İnsülin Benzeri Aktivite” (NSILA) olarak biliniyordu. 1980'lerde “Somatomedin C” olarak biliniyordu. Karaborsada bulunabilecek en popüler IGF-1 tipi, Long R3 İnsülin benzeri Büyüme Faktörü-I veya Uzun R3IGF-I. Lr3igf-1, karaborsada artık bulunmayan daha küçük versiyonlardan daha güçlü. Bu tür IGF'ler arasında yaygın olarak bulunan iki tip vardır (sırasıyla Medya ve Alıcı dereceleri). Bu son iki IGF tipi çoğunlukla şişede gerçekte olanın saflığına işaret eder.

Aksiyon

IGF-1, karaciğerde salınır ve hücrelerin içindeki IGF reseptörlerine bağlanır; bu, sonuçta hücre büyümesinin uyarılmasına (hem yeni doku oluşumuna hem de mevcut doku büyümesine neden olur) ve hücre ölümünün inhibisyonuna neden olur. Yüksek derecede anabolik ve anti-katabolik bir bileşiktir. Sporcu veya vücut geliştirmeci için bunun birçok olumlu etkisi oldu: yüksek miktarda anabolik olduğu için azot sadakat ve protein sentezi arttı. IGF-1 (yeterli protein varlığında) aslında kastaki toplam hücre sayısını artıran yeni kas hücrelerinin büyümesini destekler.

IGF, beynin nöronlarını korurken, yeni motor nöronların büyümesini teşvik eder ve kullanımı sırasında yeni becerilerin hızlı bir şekilde öğrenilmesini mümkün kılar. IGF-1 ayrıca bağ dokusu üretiminden sorumludur, kollajen oluşumunu iyileştirir ve kıkırdak onarımına yardımcı olur. Benzer şekilde, kemik üretimine ve onarımına yardımcı olarak kemikleri etkiler.

Teknik veri

Genç yetişkin fareler üzerinde yapılan bir çalışmada, kas liflerinde IGF-1'in salgılanmasından sorumlu bir bileşik uygulanmıştır. Kas kütlesinde ortalama% 15, kuvvetinde% 14 artış oldu. Çalışma daha sonra yetişkin fareler üzerinde gerçekleştirildiğinde, enjekte edilmeyen kaslarla karşılaştırıldığında, enjekte edilen kaslarda kuvvette% 27'lik bir artış oldu. Ayrıca kasların yaşlanmasını önlediği de tespit edildi. Kas kütlesi ve kas lifi büyümesi, genç erişkinlerde bulunan seviyelere benzerdi. Bu etkiler en çok IGF-1'in uydu hücrelerini aktive etme kabiliyetinden kaynaklanmaktadır, bu nedenle kas gençleşmesini uyarmaktadır.

GH ve IGF1'in birlikte kullanıldığı çalışmalarda, sadece her bir bileşikle kullanımdan daha fazla Yağsız Vücut Kütlesi ve yağ azalması artışı tespit edildi. Araştırmalar ayrıca testosteron kullanımının kastaki IGF seviyelerini de artıracağına inanıyor. Bu çalışmada IGF-1, IGF-1 + GH veya yalnız GH kullanan kişilerle ilgili 12 haftalık bir çalışmada, yaklaşık 3 kg yağsız kütle kazanılmış ve 2 kg yağ kaybetmiştir.

Tüm insan IGF-1 Long R3 IGF-1, IGF bağlayıcı proteinler tarafından etkisiz hale getirilebilmesi nedeniyle IGF-1'den 2-3 kat daha etkilidir.

Kullanıcı notları

Aslında Lr3 IGF-1'in çok büyük bir hayranıyım. Benim için, eğitim yaralanmalarından kurtulmama yardım etmemde faydalı etkileri olduğunu ve gücümü, hızımı ve performansımı iyileştirmede çok yardımcı olduğunu gösterdim. Ayrıca, IGF'deyken bazı oldukça gelişmiş kas geliştirme etkileri ve çok gelişmiş yağ yakmalarına dikkat çektim… Anabolik Steroidler düzeyinde hiçbir şey yoktu, ama yine de, etki çok belirgindi.

Çoğu kullanıcı, antrenmandan hemen sonra sadece eğitilmiş kas grubuna bilateral olarak enjekte edilen yaklaşık 100mcg / gün'lük bir dozu tercih eder.

Önümüzdeki yıllarda, giderek daha fazla sayıda profesyonel sporcunun IGF'yi kullanacağından ve test edilmesinin zor olduğu ve birçok kişinin GH'den bu bileşiğe geçtiğinden şüpheleniyorum.

Önceden, IGF Trenbolone ve Testosteron ile en iyi şekilde yığınlanmış görünüyor ve bu bileşikler arasında kesinlikle bir sinerji var. Son zamanlarda, MGF çoğu IGF protokolüne eklenmektedir.

Pub Zaman : 2016-08-19 17:48:12 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Hubei Holy Biological Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Jackson

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)